Pekné ženské topánky na väčšie chodidlá

majkaadka
24. nov 2021

Ahojte,
Mam take "trapenie" uz vela rokov, kedze som strasne vysoka (184cm), tak mam aj riadne plutvicky (42/43) a oci pre plac, ked si chcem kupit nejake normalne pekne zenske topanky. Teraz napriklad zhanam snehule a nic neviem najst :( ak mate podobne lodicky nozicky, kde sakra kupujete topanky? Ked teda nepolavite, ze muzske....

sivana09
24. nov 2021

@majkaadka andypola.cz

sissy27
24. nov 2021

@majkaadka ja mám síce presne opačný problém 😃 veľkosť 35 😅 ale skús pozrieť na www.nadmerka.sk

majkaadka
autor
24. nov 2021

@sivana09 dakujem za tip.

majkaadka
autor
24. nov 2021

@sissy27 ani tak ani tak nedobre, ale si aspon mozes dat hrube ponozky do velkych topanok :D ;)

sivana09
24. nov 2021

Baby, ja mam 33!! Tu uz ani ponozky nepomozu :D
Ale aspon chvilmu budem dedit topanky po synovi :D

madeline1
24. nov 2021

@majkaadka aj v Deichmane, pripadne pozri kdekolvek na nete, maju vacsie cisla, btw si vysoka, ale tak strasne az nie...je to taka skor modelkovska vyska...

kamila58
24. nov 2021

@majkaadka Ahoj 🙂 Som na tom ešte lepšie, 186cm a noha 45 🤦🤦 😃 Občas sú mi topánky na podpätkoch dobré aj 44 🥳
Kupujem v Deichmanne ( nadmerné majú už len online čo som sa dozvedela), na Zalande, supershoes.sk, nadmerka.sk.. A neviem odkiaľ si a ako to máš ďaleko, ale vraj vo Viedni majú aj v HM dámke lode, len tam som sa ešte nedopracovala.

lululilien
24. nov 2021

Príď za mnou do Talianska, zavediem ťa do rozprávkového obchodu. www.ghigocalzature.it . Ja tam kupujem len keď majú výpredaje, posledný krát som tam bola pred tromi rokmi, majú ich kvalitné a hlavne, konečne som sa cítila ako žena! Moje prvé boty, ktoré som si tam kúpila klasické lodičky lesklej béžovej farby. To bolo asi pred siedmymi rokmi a mám ich dodnes.

lululilien
24. nov 2021

A moje číslo nohy je 44. A ešte pred rokmi som si v Kittsee v obchode Gabor kúpila pekné čižmy.

lululilien
24. nov 2021

Vo Viedni pri Mumok je obchod s obuvou a tam tiež predávajú boty s veľkými číslami.

marcellka32
25. nov 2021

Sa cítim ako liliput s nohou 41 🙂 ale niekedy mám aj ja problém, väčšinou Deichmann som zohnala

ufatess
25. nov 2021

V Deichmane mavajú bežne aj takéto väčšie čísla, čo som si všimla a pekné topánky.

jaskolka
25. nov 2021

Deichman, ja nosím 42 a bez problémov sa tam dajú zohnať aj pekne topánky.

enoula
25. nov 2021

Aj rieker ma 43 na svojej stranke, dokonca 45
https://www.rieker-eshop.sk/obuv/damska/velikos...

majkaadka
autor
26. nov 2021

@kamila58 dikes za tip 🙂 vieden je al daleko, som z vychodu :D

sylvia002111
1. dec 2021

@majkaadka
Ja nosim 41/42 a kupujem na nete: zalando alebo asos. Maju aj 44-45 velkosti. Pekne vzory a bezproblemove vratenie topanok, ak mi nesadnu.