Pekné vianočné šaty

mimusa_25
5. dec 2021

Ahojte baby, poradíte mi prosím nejakú stránku na pekné vianočné šaty? Objednala som si jedny veľmi pekné zo stránky Suprisimo a viac osôb mi povedalo že to je podvodná stránka a neprídu mi. Ďakujem.

naloxon
5. dec 2021

@mimusa_25 Ja som si odtiaľ objednala a prišlo mi všetko ale za 4 mesiace tiež som si nepozrela recenzie a kvalita ako Alixpres..

lesana25
5. dec 2021

@naloxon lebo oni to všetko objednávajú z aliexpressu. Akurát im za to zaplatíš 5x viac ako keby si si to objednala sama.

vikinka128
6. dec 2021

@mimusa_25 cribs.sk

nikolka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubbi1
6. dec 2021

no a nebolo by lepsie pockat ked ti pridu? ako mohlo sa stat ze niektorym zenam balik nedorazil, ale tak zhanat dalsie nahradne.

cajchana
6. dec 2021

Tymto moc lacnym strankam nejak neviem prist na chut. Ako kolko krat tam maju fakt take krasne veci, no vela som citala, ze to co ti pride, sa proste kolko krat ani len nepodoba na to, co si si objednala

jaroe
6. dec 2021

@mimusa_25 na suprisimo pozor, ja som si tiež nevšimla, že je to tovar z Aliexpress. Na tovar som čakala asi dva mesiace a platila som aj clo. Našťastie to bola lacna drobnosť, ale kebyže si objednas niečo drahšie, môže sa ti konečná cena nepríjemne navýšiť.