Partner sa teší, keď sa za ním ženy otáčajú. Urobila som dobre?

milena866
26. máj 2020

Dobrý večer ... Mám priateľa som snim už 6 rokov teda aj som bola aj nie mám 22 rokov . Bola som snim 4 roky ale ako ten vzťah nebol dobrý mal aj iné a atď ..potom sme sa rozišli. Ja som si našla iného on inú . Teraz sme sa dali dokopy po 2 rokoch . Ale to.je jedno teraz k téme ... Dnes som šla von a on hneď kamarátom že videli ste aké krásne ženy sa za mnou otočili. Mňa to vytocilo pretože aj predtým to robil , vlastne on to robí všade aj v obchodoch pozeral po inej . Pohádala som sa snim ☹️ nevydržala som to ☹️ neviem čo mám robiť

darina2711
26. máj 2020

@milena866 hm aj on ma 22rokov?neuraz sa ale toto je dnešná mládež ešte nevyburena ,takí by sa ešte na fest viazať nemali

milena866
autor
26. máj 2020

@darina2711 nie on má 34 ako viem je starší ale tak ja som si vždy snim rozumela a atď mne to nevadí že je starší

hederamonstera
26. máj 2020

Aj moj manzel sa obzrie😄 obcas mu aj ja poviem, ze pozri na hentu, aku ma peknu rit/velke prsia/a pod. Mne je to jedno. Skor sa zamysli, preco to tebe vadi?;)

hederamonstera
26. máj 2020

Aj ked je divne, ze ty si mala 16 a on 28, ked ste zacali🙈🙈

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milena866
autor
26. máj 2020

@taskataska neurazam sa ale mne príde že on ešte nedospel ... Ja viem ja mám 22 a som ešte dajme tomu oplasena a atď ale on je ešte horší ako ja

darina2711
26. máj 2020

@milena866 no tak on už by mal pomaličky myslieť na rodinu ) v žiadnom prípade nechcem porovnávať ale môj už skoro manžel bol ešte v 40 v druhej puberte🙈rok pred sme sa len spoznali no a to vďaka modernemu štýlu života a to socialnym sieťam,život väčšiny ľudí...ty si ešte mladučká ,keď popozeras okolo seba ,chlapcov je veľa ak to nebude práve tento

misa11111
26. máj 2020

Očividne to bude robiť stále, nájdi si takého čo si ťa bude naozaj vážiť 😊kým ti neurobí decko

whatever1
26. máj 2020

@milena866 Podla mňa dospelý chlap ktorý chodí so 16rocnym dievčaťom nemôže byť normálny. Nerada odsudzujem niekoho koho nepoznám ale proste bbrrrrr...

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ayanamirei
26. máj 2020

@milena866 si mladucka, debila kopni do prdele - zbytocne si budes robit nerva na niekom kto si nahana ego na tom ci sa niekto obzrel alebo nie 😉 mas na viac... uzi si zivot, zabavu, cestuj a ked tomu nechas volnost uvidis, ze aj ten pravy sa objavi, ked to nebudes cakat (a nebude to chudak, ktory ta podvadza)

jankaovecka
26. máj 2020

@milena866 on kuka po inych a este to aj komentuje?!!! To je poriadne neuctive k tebe! Aj ja kukam po chlapoch aj moj muz po zenach, ale nerobime to nikdy okato pred tym druhym. Tiez srandujeme a cielene kukame po zenach/muzoch ale to je vzajomne vramci humoru.

lintu
26. máj 2020

Pozerá sa,lebo má oči. To je v poriadku. Druhá vec je, ako sa pri tom pozeraní správa.
Neviem, ja by som sa k nemu už druhýkrát nevracala. Veď ťa podviedol a podľa všetkého ešte k tomu nie raz. Pochybujem, že ho osvietilo a po dvoch rokoch sa dokázal až tak veľmi zmeniť, aby sa minulosť už neopakovala.

jaskolka
27. máj 2020

Ze pozrie, ok, veď slepy nie je. Ale aby sa vzápätí pred kamarátmi vyťahoval, že "aký som ja kohút, také krásky za mnou pozerajú" to mi príde ako reakcia, takého 18 ročného mladíka, nie 34 ročného chlapa už pomaly v zrelom veku. Ty si mladučká, vadí ti to, už ste sa aj rozišli aj dali dokopy, počas vzťahu ta podvádzal, myslís, že sa to extra zmenilo?Nerozumiem, že dvaja sa rozidu, lebo to nebolo ono, bola tam nevera a zase sa dajú dokopy... On chce obdiv aj iných žien,neklape to, tak na čo vlastne ste zase spolu?

sandrika1986
27. máj 2020

Nech sa pozera a vytahuje...,ale bez Teba !

lenka2710
27. máj 2020

@milena866 ja som si tiež s takým začala, ale po pár stretnutiach som aj skončila! Stále, že ako sa za ním baby obzerajú, žeby mohol mať ktorúkoľvek keby chcel, akože to co ma byt?? Sadla som do autobusu a poslala ho do čerta, toto počúvať nemusím

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiwi3
27. máj 2020

ja som asi divna, ale take, ze obzeranie za opacnym pohlavim, to ide nejak mimo mna. asi som narozdiel od tvojho "chlapa" dospela. vobec ma to nezaujima. a ked sa tym niekto chvali (bohvie, ci vobec pozerali na neho), to mi pride este trapnejsie

tinqua
27. máj 2020

Ked to tak pocitam, ty si mala 16 a on 28 ked ste sa dali dokopy....dva roky ho delili aby bol oznacovany za pedofila a aj tak si mu nestacila, potreboval dalsie a dalsie...roky presli a ziadny osobnostny rast u neho nenastal a mas to znova o tom istom...ja tomuto vobec nerozumiem co ta viaze k tomu vztahu, cas ktory by si mala venovat sebe venujes rozmyslanim preco je debil debilom...nie je tvoja psia povinnost trpiet veci ktore ti vadia, ked jednoducho nemusis...ty nemas vztah, na ktorom sa da pracovat a ktory nehodno len tak zahodit...keby toto pise matka dvoch deti, bez zmienky o nevere....proste ze ma doma len cumila radila by som povzniest sa nad to, ale toto co riesis ty nema vyznam ani nikdy nemalo

andrejka1974
27. máj 2020

Vsak moj muz to robi aj teraz aj mne povie kukni aky fesak ide a ja na to fakt pekny a vobec nam to nevadi je to normalne sa pozerat po druhych a to moj muz ma 52 a ja 46

retatka
27. máj 2020

@perdulka7 Trefné 😆👏👏

milena866
autor
27. máj 2020

Baby ja vás chápem že niektorým to nevadí ale on to robí tým spôsobom že má zhadzuje že on môže mať na ktoru sa pozre takže si myslím že toto by vadilo každej s vás .. ja som sa iba pýtala či som urobila dobre keď som mu vynadala pretože urobil somna tu sprostu a ziarlivu

leskovael
27. máj 2020

@milena866 🤦🏽‍♀️ ked ti to vadi tak sa rozídte.. Obidvaja ste decká, akurát ty máš nato ešte ako taký vek, on už by sa mal zobudiť... Nič viac nič menej..

marca12
27. máj 2020

Asi neexistuje chlap,ktory by sa nepozrel po inej. Ale je rozdiel,ci sa pozrie tak,ze ta tym neponizuje alebo vyslovene cumi a tym ta ponizuje. Taketo prizemne prejavy,aby to este aj komentoval,to je detinske a take hovado by si nezasluzilo mat priatelku. To nemas na viac? Skutocne si odkazana na chlapa,ktory neovlada zaklady slusnosti? Najdi si poriadneho partnera.

hefo
27. máj 2020

Ja ti neviem, ale podľa mňa to nie je verný chlap na dlhodobý spokojný vzťah.

Akože, aj ja sa pozriem na peknú ženu, aj mi zalichotí, keď sa nejaká obzrie za mnou, čoby nie, ale nebudem to ešte vešať žene na nos.

lintu
27. máj 2020

Podľa toho, akú scénu si mu pritom narobila. Ak si ho len upozornila, ok. Ak si mu pritom nadávala, mlátila ho a ešte aj o týždeň z toho robila veľkú vec, tak to je už trochu prehnané. Keď máte taký super vzťah, začni komentovať nahlas pred ním aj tých iných. Možno sa prekvapíš, že tou "sprostou a žiarlivou" nie si sama.

thoughtfulweirdo
27. máj 2020

Prosim ta, vobec neries, ze si vsima ine zeny, pekne mu podakuj za cas a hybaj od neho co najdalej. To, ze este nemyslis na buducnost, rodinu, manzelstvo a imponuju ti aj dusevni chlapci, to je uplne ok, ale aj tak by si si mala najst chlapca, ktory si ta bude vazit. A prestat pokladat za normalne, ze ma pocas vasho vztahu aj ine, taky nech ti nestoji ani za par slov, nie ze ty mu veselo vbehnes do postele znova. Taky uzasny sa este nenarodil, ze by stal za taketo ponizovanie.

ledgerka
27. máj 2020

takeho partnera kopnut do zadku a byt radsej sama. Maj sebauctu a vaz si samu seba, inak sa ta nikdy ziadny muz nebude vazit a dalsi s ktorym sa das do kopy bude zase taky chumaj.

lintu
27. máj 2020

@lintu ak to inak nebolo prvykrat, co si ho upozornila na to, aby to nerobil, tak je to blbec, ktory si zasluzil akukolvek tvoju reakciu. Vobec sa tym nezapodievaj.