Parná žehlička na vlasy

michala11111
26. aug 2017

Ahojte maminy zmenila som uces s tym ze si musim kazdy den zehlit vlasy a ta moja zehlicka je uz starsia. Rada by som kupila naparovaciu profesionalnu loreal steam pod no je velmi draha...suu aj lacnejsie no neviem ci su dobre. Mate nejaku doma? Ako ste spokojne?

lubhomira
27. aug 2017

Ahoj, ja mám Loreal Steam, bola veľmi drahá, ale je to dobrá investícia, som s ňou veľmi spokojná 🙂 Moja kaderníčka teraz používa BaByliss PRO BAB2191SEPE Ultrasonic Cool Mist, stojí okolo 100 eur. Tá už má zabudovanú nádržku na vodu priamo v sebe, moja kaderníčka si ju nevie vynachváliť, žehlí výborne 🙂

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michala11111
autor
3. apr 2018

@sandra151 ahoj, ano kupila s si tu loreal steam pod, bola draha no myslim ze sa oplatila. Pekne vyzehli a nenici tak vlasy

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tdli
2. aug 2018

Ja používam Steam Pod žehličku od septembra 2017 čiže skoro rok,takmer po každom umytí vlasov.Keď to tak zhrniem,vlasy po vyžehlení vyzerajú skvelo,lesklé,pohyblivé,mäkké.Ale žiadne šetrenie či dokonca ozdravovanie vlasov sa nekoná.Používam samozrejme aj mlieko a sérum ,ale končeky zničené tak či tak.Predsa len,horúce je horúce,vlasom to škodí,aj keď je to para.