Pápež požehnal všetkým

zuzanazu85
15. jan 2024

Zdravím. Nie som kresťanka,nie som veriaca, neverím v cirkev a náboženstvo (možno ten budhizmus) ,ale terajší pápež je VEĽMI ÚPRIMNÝ, SRDEČNÝ A TOLERANTNÝ ČLOVEK. (Dúfam,že nebude naozaj posledný). Kto z veriacich s ním nesúhlasí? 🙄 Prajem pekný večer.

janai1
15. jan 2024

@zuzanazu85 no keď čítam niektoré diskusie tak veľa veriacich ho neuznáva a vyhlasuje ho za diablovho posla 🤷‍♀️ vraj posledný ich pápež bol Ján Pavol II ... ktorý kryl pedofilov 🤭

viestta
15. jan 2024

Obavam sa, ze tento papez skor najde pochopenie u neveriacich ako u oveciek zo svojho kosiara.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuwa78
15. jan 2024

@zuzanazu85 Media to tak napisali ze povedal ze sa maju pozehnavat pary rovnakeho pohlavia.. pravda je taka ze nie pary,ale jednotlivci......takze tolko k tej kauze...

zuzanazu85
autor
15. jan 2024

@zuwa78 ja nepíšem nič o pároch, jednotlivcoch, úprimne,každému inému je šum a fuk ako kto chce žiť, kým neubližuje svojím konaním ,myslením iným. Ja píšem,že požehnal VŠETKÝM! Podľa mňa je viera LÁSKA,ale veľa ,,veriacich" to úplne NEPOCHOPILI. 🙄

kacena4
15. jan 2024

@janai1 treba hľada cirkevne spravy na tuto temu nie co povedal nejaky dennik... https://www.kbs.sk/obsah/sekcia/h/dokumenty-a-v...

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanazu85
autor
15. jan 2024

@monsterablue nie,ale určite povedal niečo,čo si každý vyloží, preloží po svojom 😏.

viestta
15. jan 2024

@kacena4 dokument, na ktory sa odvolavas je z decembra 2021, vyhlasenie papeza o udelovani pozehnania vsetkym ludom je z decembra 2023

janai1
15. jan 2024

@kacena4 wau, vy ste super. Už aj cestovať v čase viete? 😀 Škoda len, že si mi poslala článok z roku 2021 na tému ktorá sa odohrala v roku 2023

miriam11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domkakvet
16. jan 2024

@zuzanazu85 je to pekne, ze pozehnal vsetkym.

777januska777
17. jan 2024

Veľmi sa mi páči ako chce papez spájať svet a veľmi mu fandím. Je mi vsak ľúto, že to veľa veriacich nevidí. Ale tak aj chápem tých veriacich, svet ide veľmi rýchlo a ludia to nestíhajú sledovať a hlavne tí starší, ktorí sú hlavne veriaci. Mladá odnož krestanstva ide smerom aký udáva papez a potom ti starší no, ti to nejako už dobojuju vo svojich predstavách.