Pandora náramky - recenzie

27. júl 2021

Ahojte, začala som sa zaujímať o Pandora náramky. Ako ste s nimi spokojné? Aj tam zbierate tematicky prívesky? 🙂 Kľudne ak o nich viete viac, budem rada za každé ďalšie info 🙂
Ďakujem ❤

evinea
27. júl 2021

zbieram privesky, ktore sa mi pacia, nejako tematicky to neriesim, velmi sa mi paci, len nervy mam, ked mi chlpky taha 🙂

27. júl 2021

@evinea Ja som neskutočný disney fanúšik, tak ma zaujali práve tie prívesky, len neviem či by sa potom takýto náramok 'na pevno' dobre nosil.
A tiež si chcem o nich zistiť viac, lebo som poleno čo to len obdivuje 😀

mamamasama
27. júl 2021

@zuzka_99 zbožnujem pandoru.. ja som zasa HP maniak.. je to super aj pre rodinu.. vzdy vedia cim ma potesit 🤣

27. júl 2021

@mamamasama Tiež ma napadlo, že by som tým vybavila narodeniny, meniny, vianoce, výročia, všetko 😂

evinea
27. júl 2021

@zuzka_99 ja mam taky ten nie na pevno a mne sedi, ale niekedy ho dam aj dolu lebo uz sa mi zda tazky, ja hlavne som isla proste nech to mam cca v rovnakej farbe, zacala som cervenou, ruzovou tak nech je to uz take, nech to nemam strakate 🙂 Tie disney su krasne veru 🙂

@mamamasama Nemáš náhodou fotku, ako vyzerá tvoja zbierka? 🙂

27. júl 2021

Baby, kludne sa pochválte aj fotkami 🙂 Neskutočne to je rozkošné 😀 Dnes na to čučím pol dňa 😀

mamamasama

@zuzka_99 cvaknem to 🙂

nikyball
27. júl 2021

Mne celý Pandora náramok úplne sčernal , takže ja už by som si ďalší nekupila

miirka123
27. júl 2021

Ja som kupila raz manželovi a teda 3x som ho úspešne reklamovala, posledný pokus prívesky scernali tak ho dakam vyhodil. Už by som si tam nekúpila

27. júl 2021

@miirka123 Na mňa striebro celkom reaguje dobre a máme aj takú tú tekutinu na čistenie. Viem, že oco má silný pot a ten tiež nemohol nosiť vôbec striebro, lebo to hneď bolo celé čierne 😕

laladua
28. júl 2021

@nikyball ale to moze byt aj tym, ze ho tvoje telo nejako to striebro netoleruje, nie?

nikyball
28. júl 2021

@laladua nie je to tym,mala som ho v krabicke a sám sčernel.

miirka123
30. júl 2021

@zuzka_99 no môže byt že aj manželov prípad lebo inak striebro nenosí ale aj tak sa mu stále náramok odlepoval on mal kožený a tá karabinka sa od tej koze 3x odlepila, oddelila nám to vždy zreklamovali ale za tie peniaze som nebola spokojná 🙂

malinoismum
30. júl 2021

Ja som na nich závislá 🙂

marfikchov

@malinoismum
@marfikchov
Krásne ❤️❤️❤️
No nič, blížia sa moje meniny, pôjdem do toho veru aj ja 😄

malinoismum

@zuzka_99 🥰potom sa pochvál👌🏽♥️

livi07
21. okt 2022

@malinoismum prosím a akú dĺžku máte? Koľko mate obvod zápästia.
Ďakujem pekne za odpoveď 🙂

janka4556
19. mar 2023

@nikyball stačí ho namočiť do teplej vody so sódou bikarbónou. Tiež sa mi to stalo a všetko krásne zišlo. Bolo to namočené celý deň. (odskúšané!!!)

evka22
17. apr 2023

@janka4556 dobrý deň sódou bikarbónou a teplou vodou neospatnie to ešte viac

janka4556
17. apr 2023

@evka22 nie, stačí to vážne namočiť na celý deň a potom to treba poriadne vyšuchať napr. kefkou, hubkou na riad to nepôjde. A odporúčam, ak ho vyčistite stále ho noste aj do sprchy, keď sa idete osprchovať. Už niekoľko mesiacov takto fungujem (december - súčastnost) a ešte mi nescernal.