Pandémia na Slovensku nebola

fido69
20. jún 2024

Splnomocnenec vlády na prešetrenie manažovania pandémie a poslanec Peter Kotlár (za SNS) to vyhlásil v Národnej rade na mimoriadnom zdravotníckom výbore.

„V závere môjho vyšetrovania, ktoré prednesiem v septembri, je aj jasný dôkaz toho, že na Slovensku pandémia nebola z hľadiska toho, čo pandémia znamená, z hľadiska incidencie a ostatných merateľných parametrov,“ povedal Kotlár na parlamentnom výbore.

Slovensko sa ako jediný členský štát Svetovej zdravotníckej organizácie nezapojilo do aktualizácie medzinárodných zdravotníckych predpisov (známych pod skratkou IHR), teórie o plochej Zemi, a toto je ešte len začiatok.
Čo nás čaká v budúcnosti? 🤪

beatik3
20. jún 2024

neviem, co nas caka, netrufam si ani tipnut. ale viem s istotou, ze este velakrat budem gulat ocami nad takymito spravami 😀

really8
20. jún 2024

@fido69 tak to som stastna ze sa nam to vyhlo. Hrdeho zdraveho slovaka predsa ziaden kovid nedostane.

dskjhfdlkdjhl
20. jún 2024

@fido69 Ja som zvedava na ten jasny dokaz, to bude isto pecka😉

viestta
20. jún 2024

Daj blbcovi funkciu ale potom sa necuduj

bona
20. jún 2024

Ja si už začínam myslieť, či toto nie je nejaký experiment, že koľko im toho prejde a koľko ľudia znesú..🙄

lucka_ke
20. jún 2024

a všetci vrátiť pandemické príspevky 😉

tetapetra
20. jún 2024

@fido69 super správa, teším sa velice. Túto vládu sme tu potrebovali. Nad Slovensko už len postaviť obrovské šapitó 🤡🤡🎪🎪🎪

tetapetra
20. jún 2024

@lucka_ke ale rytmus snáď nie!

victoriab
20. jún 2024

@fido69 takze je od vcera nezamestnany? Niet co presetrovat, skutokm sa nestal, rozidte sa, obcania 🤯

nelca0510
20. jún 2024

Kus je*ba takéto niečo može povedať. Primitiv dostal funkciu na ktorú nemá.

atinkaa
20. jún 2024

....tak ono je to zas aj o nas vsetkych, mame viacerych lekarov, zdravotne sestry, niektori s nim dokonca sedeli, ked o tom recnil, lebo si to asi nevykladal sam pre seba a nik sa nedvihol, neodisiel, nik nepovie ani makke N....v kontexte toho, ked si chce len nejaka obycajna zena ''osefovat'' vlastny porod, je to celkom sranda vidiet, ze ked ktosi ide ''ako buldozer'', tak vsetci ti docenti a profesori sa zmozu iba na ano, sefe.....alebo ja neviem, co tam s nim robili....

asi ako ked pani nekulturna veli nekulture a tiez nikto nic .... a dalo by sa pokracovat dalsimi ministerstvami - zivotne prostredie je tiez taka ceresnicka ako vsetko pod taktovkou sranda non-strany.....lebo ak by vsetci dali vypoved a chceli odist, tak by sa asi ti traja - styria smieskovia museli spamatat a boli by odvolani.

Ale to by chcelo odvahu...a tu u nas tazko hladat - Gabcik, Stefanik...to su take promilove vynimky, ktore ak by sa pisal dnes ich pribeh a zili by teraz, tak by neboli v kolektive velmi oblubeni....

tetapetra
20. jún 2024

@atinkaa ved Szalay sa ozval, či to myslí vážne

rusalinka
20. jún 2024

Len Severná Kórea a my sme pandémiu nemali! Yesss, to chceš!
😀

eva8
20. jún 2024

Slovensko sa nezapojilo do "teórie o plochej Zemi"? A co na to generálny tajomník služobného úradu ministerstva kultúry Lukáš Machala?

atinkaa
20. jún 2024

@tetapetra to som nezachytila, ale je jeden, ja myslim, ze by to chcelo uz sa ozvat v ramci lekarskych a zdravotnickych organizacii razantnejsie a hlasnejsie. Aspon mna by to nahnevalo, ak by mal niekto pocit, ze som tri roky robila neexistujuce bludy v praci - myslim, ze je to celkom trufale od neho.

Okrem toho, ze tiez niekde koncil skolu, sebareflexia tych, co sa pod to, ze moze koncit, je nejaka, ale to uz by som asi chcela vela....

tetapetra
20. jún 2024

@atinkaa ešte niekto sa ozýval,ale neviem kto. Ale Kokotlar im povedal,že majú byť tichučko. Daj si na instaw Szalay a tam to uvidíš

eva8
20. jún 2024

Nooooo, ked sa na to pozrieme z "globalneho filozofickeho hladiska" 😉 , pandemia na Slovensku nebola.
Pretoze: "Pandémia je rozsiahla epidémia. Ide teda o druh epidémie, ktorá sa rozširuje na geograficky rozsiahlych územiach po celom svete, teda aj medzi kontinentmi."
A Slovensko lezi len na 1 kontinente.

kiki68
20. jún 2024

Tym zdravotnikom sa tlieskalo z balkonov len tak pre srandu? Tlieskajme aj dnes, ved niekomu uspesne odstranili mandle, slepe crevo… akoze tak najprv sa isiel kazdy pototo od strachu a teraz je z toho vysmech?

eva8
20. jún 2024

Chyba mi Kotlarove podakovanie za to, ze sa na Slovensku uspesne zabranilo "prepuknutiu pandemie"

mondolina
20. jún 2024

ach 🙈

millenam
20. jún 2024

Je potrebné zakázať "odbornikom" z SNS hocičo vyšetrovať! Pán Kotlar bol asi na školení u pána Huliaka. Ten je hlavný odborník na to, ako si vysvetliť celosvetové problémy tak, aby nám v závere vyšlo, že sa Slovenska netýkajú.

viestta
20. jún 2024

@millenam aki volici, taka strana. Aka strana, take kadre... Mozgova mrtvica by si u nich tazko hladala obet

dskjhfdlkdjhl
20. jún 2024

@millenam A to skolenie vyzera asi tak, ze zahulime, uvidime😝

fido69
autor
20. jún 2024

@viestta 😂😂😂 👍

eva8
20. jún 2024

@dskjhfdlkdjhl Huliak uz predviedol experiment na rastlinke 🙂

eva8
20. jún 2024

Pockajme si na oficialny zaver v septembri. Mozno bude mat hlavu a patu 🙂

millenam
20. jún 2024

Ja verím, že ten výrok je iba vytrhnuty z kontextu a že aj v SNS si myslia, že COVID na Slovensku bol a bol veľký problém. Len na základe nejakej definície pandémie to pánovi poslancovi nepasovalo a preto to tak povedal. Možno to pomenuje iným odborným výrazom....musíme si počkať do septembra. Už sa neviem dočkať.

dskjhfdlkdjhl
20. jún 2024

@eva8 Dost pochybujem, ze to bude mat hlavu a patu a uz vobec nie nejake jadro.

nini1978
20. jún 2024

@really8 a ešte z plochej planéty!

fido69
autor
20. jún 2024

@eva8 A možno nás v septembri už nikto nebude brať vážne. Alebo po slove Slovensko bude nasledovať len úškrn alebo dokonca smiech.