Paddleboard - skladovanie

23. jún 2022

Ahojte tie ktoré máte paddleboardy, ako fungujete máte nato miesto kde to skladovať ? My bývame v byte ale do pivky jedine sfucane. Aj keď s tým ísť na vodu, nemám moznost presunu na aute keď idem sama so synom 13r. Váhu to má píšu 8 kg. Je reálne po každé to sfuknut a nafúknuť pri vode? A ísť kvázi na bicykli a mať to v ruksaku? Je to veľké? Nikdy som to nevidela sfuknute zložené . Syn to veľmi chce len takéto máme podmienky. Ten prenájom sa nám finančné neoplatí, to čo by som minula za leto môžem mať vlastný paddleboard. Ak to máte a používate, dajte radu dik 👍

luccija
23. jún 2022

Je to velke na to, aby si to dala do ruksaku a vzala na bicykel.Pri vode to nafukas rychlo musis mat zabu...a dost dlho sme to balili a vyfukavali, aby to bolo co najmensie.Ked tak sfuknes a das do bytu ja by som to v pivnici nenechavala

roztlieskavacka
23. jún 2022

Áno, každý raz fúkať na novo a vyfucat na úplne minimum aby sa vošiel do ruksaku čo k nemu dostaneš. 8 kg paddleboard je síce ten z ľahších, ale ako žena na bicykli by som to teda na chrbte neuniesla ani náhodou, ten obal je na to obrovský to ta preváži na bicykli

pribinak
23. jún 2022

Toto je šialený nápad. Nafúkať ho nie je problém, ALE zložiť tak aby sa zmestil do toho batohu je makačka a prenášať ho na bicykli hore-dole je blbosť

To už radšej nech si ho niekde na jazere syn prenajme na 2-3 hod a hotovo

luliu
23. jún 2022

My máme stále cez leto nafucany, nosíme ho autom ak ideme k vode. Osobne by sa mi nechcelo hore dole fúkať a vyfukavat, to by ma rýchlo prestalo bavit. V takom prípade radšej ten prenajom

autor
24. jún 2022

Ďakujem za reakcie moc ste ma nepotešili. 😬

ibrunova
24. jún 2022

Ja by som si ho na tvojom mieste požičala na mieste.

martina2001
24. jún 2022

My to mame vo vakoch, vak bol k nemu originál, výhoda je ze všetko v tom vaku ma svoje miesto, stále ich nafúkneme pri vode, potom necháme vyschnúť a hneď do vaku, skladujem to v regály

misinka0611
5. aug 2023

Ja paddleboard vždy nafukujem a sfukujem pri vode. Nafúkať ho s ručnou pumpou je trošku náročnejšie, hlavne keď už tlakuješ, ale ja to zvládnem aj sama, takže nič nemožné. Ak by ti vadilo nafukovanie, existujú naňho aj elektrické pumpy, akurát treba zainvestovať. Jednoducho, to fúkanie je daň za to, že ak nemáš priestor tak to vieš zložiť pekne a je to skladné. Ak pôjdeš niekam na víc dní k vode, môžeš to nechať nafúknuté na mieste.

Na bicykli by som s tým nešla a veľmi si to neviem ani predstaviť za predpokladu, že budete mať ďalšie veci. Ináč existujú aj batohy na kolieskach.