Padanie vlasov

3. júl 2022

Prosím poraďte niečo účinné na nadmerné padanie vlasov.

katikabarl
3. júl 2022

Musíš vyživovať aj zvnútra aj zvonku. Napríklad, jód, zinok, selén, aj vitamín D3, omega3, atď. Zvonku napríklad žihľavový, brezový, lopúchový šampón. Môžeš si urobiť aj cibuľový zábal s medom (aby tak nebolo cítiť cibuľu). Mám to overené na sebe. Cibuľa obsahuje síru a tá je prospešná pre vlasy. Môžeš aj vodičky skúsiť. Je to na tebe. Zdravo sa stravovať je základ na vlasy.

autor
3. júl 2022

@katikabarl ja sa stravujem zdravo, užívam biotin, zinok so selenom, vodičky od dixi už dlhodobo a vlasy padajú. Štítnu mam v poriadku

katikabarl
3. júl 2022

Tak sa objednaj na trichologické vyšetrenie. Oni už zistia čo a ako 🙂

mandzula
3. júl 2022

Metabolizmus zeleza mas vysetreny? Zisti obsah zasobneho zeleza.

mandzula
3. júl 2022

@katikabarl Bola som na tricho v Martine, nezistili ani hovno, akurat som dostala letak s produktmi z lekarne, ktory im tam evidentne nechal medrep.

katikabarl
3. júl 2022

@mandzula Treba ísť podľa recenzií. Ja si tak hľadám lekárov.

riskoh
3. júl 2022

Mne pomohlo skrátiť vlasy,nestahovat do gumičky,šampón parusan plus tonikum z lekárne,a teda ako sa vyššie spomína,treba hľadať príčinu....hormóny,štítna,železo....

susannnsusan123
4. júl 2022

Nemas kaloricky deficit? Alebo nemala si covid, popripade chripku? Ja som mala vsetko + zapal pluc tazky, takze mne do pol roka zacali padat masivne po pramienkoch. Zalezi ako padaju a kolko, lebo je to aj normalne, ze v hormonalnych obdobiach padaju viac. Zmen kefu na cesanie vlasov, + prestan tepelne upravovat vlasy (zehlenie, kulmovanie, atd) a kef uz ich upravujes, tak kvalitny sprej pred aplikaciou.
Skus si kupit vitamin metionin, alebo si ho rovno daj predpisat na koznom, a budes mat 100% cisty 🙂

autor
4. júl 2022

@susannnsusan123 ďakujem za radu 🙂 o takom vitamíne som ešte ani nepočula. Covid som mala v marci

mandzula
4. júl 2022

@susannnsusan123 metionin je aminokyselina, nie vitamin. 🙂

susannnsusan123
4. júl 2022

@mandzula absolutne mi je fuk co je to, ked to splna ucel…. Nie kazdy riesi pojmy, ale ucinok. 👍

susannnsusan123
4. júl 2022

Kludne moze po covide, takze zajdi na kozne 🙂

mandzula
4. júl 2022

@susannnsusan123 ja len aby @autorka nebola za blbu, ked si to bude u lekara pytat. Daju sa naraz riesit aj pojmy, aj ucinok.

autor
4. júl 2022

@mandzula ďakujem za vysvetlenie 🙂 už som si pozerala na nete, skúsim niečo objednať, snáď to pomoze

susannnsusan123
4. júl 2022

@mandzula za blbu nebude, kedze dr mi sama povedala, ze to je v podstate ako “vitamin…´´ 😂😂😂😂😂 hlavne, ze jej to pomoze 🙂