Packeta - zlé skúsenosti

jt261
3. jan 2022

Mate niekto skusenost ze vam balik ani po tyzdni nedosiel ? Cakam na nho uz od utorka minuleho tyzdna... prisla mi sms ze musia moj balik presmerovat na ine vydajne miesto a od vtedy sa z depa ani nepohol, na hovor neodpovedaju, na email neodpisuju na fb nereaguju!

mamina0078
3. jan 2022

Jeden mi vobec neprisiel ale to bola asi chyba vydajneho miesta asi 20 dalsich do ineho miesta prisli vzdy bez problemov.

liz_lemon
3. jan 2022

nikdy som s nimi nemala zlu skusenost, posielanie aj prijimanie zasielok bolo vzdy bez problemov, len raz mi zmenili miesto dorucenia, ale informovali ma o tom

snowflake07
3. jan 2022

@jt261 nikdy sa mi nestalo,že by na hovor neodpovedali.Pocas a po vianociach mali plno,takže ak konkrétne výdajne miesto malo plne,alebo na Silvestra zatvorené,tak dali zásielky na najbližšie výdajne miesto.Ak ste mesto,kde je iba jedno výdajne miesto,balíky išli naspäť do depa a budú dane do odberného miesta dnes.

jakkubova
3. jan 2022

@jt261 Neostáva nič iné, len sa snažiť dovolať na ich zákaznícku linku. Mne sa stalo, že balík mal status, že je na ceste na odberné miesto, potom ten status zmizol a bolo tam iba, že je balík na depe a tak to tam bolo asi dva dni. Zavolala som do Packety a operátorka mi povedala, že zavolá na to výdajné miesto. Za 5 minút mi cinkla sms, že balík je pripravený na vyzdvihnutie. Tak možno aj v tvojom prípade sa to tiež nejako pomotalo. Snaž sa tam dovolať, mne sa to zatiaľ vždy podarilo, aj keď som niekedy musela na voľného operátora čakať aj 20 minút.

lesana25
3. jan 2022

Ja mam skusenost ze mi balik poslali uplne inam ako bol zadany. Ospravedlnenie ziadne, nastastie sa nasiel, po sviatkoch samozrejme takze je mi cely uz naprd.

negymama
3. jan 2022

s packetou mam dobre skusenosti, toho roku som cez 12 balikov s nimi dostala.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
22abigail22
3. jan 2022

@jt261
aj môj balík (objednané pred sviatkami) a bol presmerovaný lebo pôvodne odberné miesto má dovolenku do 10tého. Ale dostala som mail aj sms.

Ale stalo sa mi s ďalším balíkom, že mi došiel sms (s tým kódom) o 2 dní neskoršie ako tovar už bolo na mieste (pripravené na vyzdvihnutie), ale to som si nebola vedomá a kým som pre balík išla, už ho vrátili odosielateľovi. 🤷

cubo2
3. jan 2022

Packeta je fajn, za normalnych okolnosti super, teraz cez sviatky a pred sviatkami katastrofa, vobec to nezvladali. To presmerovanie na ine vydajne miesto ma tak nasralo, ze som im pisal mail aj som im to napisal do recenzie na googli.. To co je za uchylku, presmerovat baliky a potom aby som ja hral hru ze hadaj kde je moj balik a robil si tour de zasielkovna.. Jak keby nevedeli dorobit funkciu ze ked je teda vydajne miesto plne tak dorucim zajtra / o den neskor.. Pocas roka OK, ale ked bude napor, urcite nebudem packetu pouzivat

chg
3. jan 2022

Ja mám len dobre skúsenosti- balik presmerovali len v prípade že miesto kde mal prist povodne zavreli kvôli karanténe. Ale bol presmerovaný na miesto blizko a dali vedieť ktoré

jt261
autor
3. jan 2022

Tak nakoniec som to vyriesil... vecer som sa tam dovolal hned... slecna mila, ze to overi lebo jej ukazuje ze zasielka uz je na vydajnom mieste... o 2minuty mi prisla sms s kodom

liz_lemon
3. jan 2022

@cubo2 mne ked presmerovali, tak mi vopred napisali, ze kde bude doruceny

katrinka8
7. jan 2022

@cubo2 - no presne. Bez oznámenia, opýtania presmerovali na miesto úplne mimo, sídlisko, ktoré nepoznám a otvorené tak, že nie je šanca vyzdvihnúť, keďže otvorené "až" do 15:30. Celé zle!

marca12
7. jan 2022

@lesana25 pri takom objeme balikov sa ani necudujem,sialene,co mali pred sviatkami.

mimka91
4. feb 2022

Prosim Vas neviete, ci packeta dorucuje aj cez vikend? Nikde sa nemozem dopatrat odpoved. Dakujem.

mini81
16. feb 2022

@jt261
Ahoj
Nie si jediná kto má zle skúsenosti.
Ja sa aj dovolam,ale čo z toho ,ked:
1,mam si presmerovať balík 30 km ďalej lebo miesto je stále obsadené
2,aj tak po 10 dňoch je miesto STÁLE obsadené .
Teraz čakám na balík 7 dní a nič

monalisa1
20. apr 2022

100% spokojnosť, mam len dobre skusenosti, su najrychlejsí a hlavne najlacnejší!!!!

mini81
21. apr 2022

@monalisa1
Tak to Ti závidím, doteraz samé zle skúsenosti,čo sa týka balíkov väčších ako cigarety.
Radšej si priplatim, aby sa mi balík dostal v poriadku a načas.

monalisa1
21. apr 2022

@mini81 male baliky verim ze sa stratia, ale na to je bezpecnejsia posta aj nizsie postovne, ale co na poste stoji 3 a viac eur a je vacsie ako krabica od topanok je v pohode.......

ailiba
21. apr 2022

@jt261 ano, mne teraz. Prisiel mi mail, ze zasielka je presmerovana a ze coskoro dorazi... Odvtedy 2 tyzdne a nic. Tak som kontaktovaka predajcu... Ale su to sadenice... Tak neviem ako budu vyzerat, ked dorazia.... Je to des. Pritom doprava nebola zadarmo.

mini81
21. apr 2022

@monalisa1
Akurát malé vždy prišli, veľké balíky sa stratili alebo som musela vyvolavat kde sú.
Takže radšej zaplatím hneď 4 e za prepravu ako 15 e za telefonáty kde je balík
Alebo ešte raz poštovné keď balík poslali späť do obchodu,lebo som odmietla ísť 60km preň, keď box bol plný. A toto sa mi stalo asi 3krat😡

evievievi
22. júl 2022

tiež zlá skúsenosť, balík sa stratil, po týždni nedoručenia (vybrala som si packetu, lebo mala najrýchlejšie dodanie - dni dni) som pisala do obchodu a až obchod zistil že packeta nevie lokalizovať balik, takze mi vrátia peniaze.. už si ich ako doručovateľa nevyberiem..

jakub2343
27. júl 2022

Ako si mám dať objednávku do aplikácie packeta môže niekto pomôcť ?

vanda6533
16. aug 2022

Dobrý den, tiež idem písať recenziu na packetu, doteraz som snou žiaden problém nemala aj keď som zaplatila všetko mi prišlo na ďalší den. Momentálne som zaplatila vo väčšej sume balík a balík sa mi stratil, rozbalene produkty mi poslali, chýbali v ňom produkty, som veľmi sklamaná ako pristupujú k svojej práci. Dúfam, že si to, ale dajú doporiadku a nahlásený tovar mi pošlú.🙂

petronella22
5. okt 2022

Packetu neodporúčam, príde správa ze dovezú balík o 11.00 3x som volala kurierovi, nebral, volám na infolinku ze to je v zasielkovni ,ze mi musela prísť sms,tá prišla ale až po telefonáte.
Tak som im povedala ze toto nieje prvý krát lebo som si prečítala všetky možné recenzie a ze nikdy viac už ich.....škoda ze sa na ich stránke nedá okrem mailu napísať recenzia..... neviem ci sú kurieri na nič alebo celá packeta.

marika142
5. okt 2022

toto ma ako v celku prekvapilo, kedze takso si davam baliky posielat bezne a veru, este sa mi nic podobneho nestalo, zakazdym mi prisiel balik tak ako mal ci uz na miesto alebo aj v datume

mini81
6. okt 2022

@marika142
Ahoj
Ako som si všimla,niektoré obchody už majú priamo na stránke nastavené rozmery aké Packeta.sk (zasielovna)berie.
Takže už je to lepšie, aj keď ten čas väčšinou nesedí, oneskorenie 2az3 dní.
A je rozdiel veľké mesto a všetko mimo,ako som si všimla 🤫🤔.

dada13288
6. okt 2022

Cele zle... Stratil sa mi balik. Najprv zavadzanie, ze urcite z depa uz siel do z-boxu, nasledne, ze je asi boxe ale poslu tam technika lebo box je asi pokazeny. Po tyzdni strata. Predavajuca i ja sme sa rozhodli podat reklamaciu (tak nam bolo radene) ..a viete co nevieme dat obe len jedna strana. Dufam, ze nam vratia peniaze, lebo je balik nedohladne :( cisty amaterizmus toto

svokrinjazykmonika
6. okt 2022

@jt261 nemala som s nimi nikdy problém.

jt261
autor
7. okt 2022

@svokrinjazykmonika ja dalsi 😀 nesiel mi otvorit box bol zaseknuty a namiesto toho aby to prisli otvorit som cakal 4dni nech ho nejaky kurier otvori a prevezie na ine odberne miesto, este dalej