Packeta/zasielkovňa

lienkka1999
19. aug 2024

Ahojte, 8.8. som poslala balík cez Packetu, do depa v Česku dorazil 12.8.. Odvedy tam píše, že zásielka je na ceste a nepohla sa už týždeň. Aktuálny stav: zásielka je na ceste a nič. Z packety mi odpísali toto, viď. foto. A z obchodu, že do konca minulého týždňa im dorazí. Ide o vzácnu a drahú vec, ktorá je pre mňa veľmi dôležitá, mám obavy, že mi tu zásielku stratili. Máte niekto podobnú skúsenosť? Čo sa mohlo stať?

lienkka1999
autor
19. aug 2024
biba_18
19. aug 2024

vyzerá to tak že to neprevzali ...

lienkka1999
autor
19. aug 2024

@biba_18 myslite ? Aj to mi napadlo, či to neprevzali, ale z obchodu mi napísali, že k ním každý deň chodi kurier so zásielkami, tak ja neviem, som už z toho zúfalá. 🤦🏻‍♀️

biba_18
19. aug 2024

teraz rozmýšľam - ty si niečo kúpila - a potom packetou vracala s5 eshopu? lebo píšu že to idú vracať e-shopu ..

missviolet
19. aug 2024

Ak je to vratenie tovaru eshopu, stalo sa mi to iste, mam tu aj temu o myprotein.... ak to bola vratka eshopu, ze oni ti predvolili packetu, eshop si to ma reklamovať s packetou, lebo maju stratu medzi sebou positenu

tamvtme
19. aug 2024

to nebude vratenie eshopu, ked pise, ze je to nieco pre nu vzacne....volaj na infolinku packety....mne raz takto stal balik, co som si objednala, aj tyzden bol na depe, tak som volala a nakoniec sme zistili, ze niekto to zabudol odkliknut a balik uz bol davno v boxe dokonca sme uz prepasli cas na vyzdvyhnutie a znova sa vratil na depo a znova ho dorucovali do boxu....no cele zle.....nastastie bola pani na telefone ochotna a balik s anevratil az do eshopu

lienkka1999
autor
19. aug 2024

@tamvtme
@missviolet áno je to niečo vzácne pre mna, retiazka s príveskom, ktorú som dostala k okrúhlym narodeninám, mám na ňu doživotnú záruku a keďže sa mi retiazka roztrhla poslala som ju na reklamáciu a rovno aj vyčistiť spolu s príveskom…preto ma to takto trápi 😞😞😞….z packety odpísali toto ešte vo štvrtok 15.8.

elizabet245
21. aug 2024

@lienkka1999 vratka= vrátenie tovaru naspäť odosielatelovi, teda aspoň my sme to tak volali u nás na dispečingu v nemenovanej kurierskej firme. Vám píšu, že to budú posielať naspäť ako vratku Eshopu, čiže mne z toho vychádza to, že ju doručia tam, kde ste ju poslali vy