Packeta - zásielka prijatá na expedičnom depe

3. nov 2023

Ahoj , prosím čo znamená zásielka prijatá na expedičnom depe , myslíte že mi príde balík ešte dnes ? veľmi pekne ďakujem za odpoveď 🙏

missviolet
3. nov 2023

este nikdy mi pri tomto statuse neprišla v ten isty den... v pondelok

alenah31
3. nov 2023

môže aj nemusí - ak mi toto ukazuje v aplikácii skoro ráno - poobede ho už mám v boxe a idem preň. Pokiaľ mi to ukáže okolo obeda - balík mám v boxe až nasl. deň nakoľko balíky sa preberajú skoro ráno a tie čo prídu po deviatej - idú na rozvoz až ďalší deň.

bloger
3. nov 2023

A nemáš tam možnosť sledovať trasu? Mne to príde na mail s odkazom. Napríklad som si objednal niečo z Decathlonu.

misinka0611
3. nov 2023

Nedávno som posielala a neprišla v ten deň. Ono aj od vloženia do Z - Boxu došla príjemcovi o 6 dní až a to tam neboli sviatky.

chodec15
3. nov 2023

Ja to chapem tak, ze zasielky sa rano niekam expeduju a behom dna niekam dojdu. Ak v ten den dorazila do expedicneho depa, tak dalsia jej expedicia na dalsi ciel, k vam, bude vo varke na dalsi den. Tam sa tocia tisicky zasielok, ktore treba behom dna fyzicky rozviezt k tisicom zakaznikov, nie iba k tebe.

autor
3. nov 2023

Mne táto správa prišla okolo 5tej ráno tak uvidím

muchotrafka298
3. nov 2023

Niekedy ano, niekedy nie. Mne sa raz stalo, nie tak davno, ze som mala dva dni "zasielka prijata v expedicnom depe" a az potom bola vlozena do ZBoxu.

drake122
3. nov 2023

Záleží kde bývaš. Vo veľkom meste ak je to nadránom v expedičnom depe, v ten deň bude na doručenie. Ak si z hornej dolnej tak väčšinou o pracovný deň neskôr.

ivkav5
3. nov 2023

Mne sa zasa vždy stáva, že ak mi toto píše v appke, tak príde balík ešte v ten deň.

hendikep
3. nov 2023

mne pride ked mam takyto stav ale je to mensie mesto