Packeta - skladovanie balíkov

21. apr 2024

Ahojte. Neviete náhodou, či majú kuriérske spoločnosti aj nejaké “speci” sklady na balíky ktoré musia byt skladované v chlade? Alebo resp aká teplota je v bežných skladoch? Objednala som si niečo čo musí byt skladované v chladničke a u kuriéra to je uz dva dni a prist to ma až v utorok… predpokladám že to bude zabalené v termoobale ale neverim že to vydrží až takú dlhu dobu

e1i
21. apr 2024

Take veci by som isto neobjednavala packetou. Maju obycajne dodavky a chodi to vo velkych krabiciach

autor
21. apr 2024

Cestu autom to prezije v tom termoobale, horšie je to niekolkodnove skladovanie.. ale práve kvoli tomu skladovaniu som si myslela ze to pride expresne… ešte keď je to aj e-lekaren 🙈 tak na take veci by mali klásť doraz

anketkarka
22. apr 2024

V tomto počasí to máš v sklade veľmi podobné ako v chladničke.

taktotedanie
22. apr 2024

Taketo veci by som neobjednavala a toboz nie nejaky liek ale kupila priamo v lekarni a ked to tam nemaju nech to objednaju, vtedy si davaju pozor na prepravu co sa tyka lieciv
Packetu absolutne nezaujima co je v baliku

fido69
22. apr 2024

Bol to veľmi hlúpy nápad posielať liečivá, ktoré vyžadujú chlad, packetou, Ako ťa to vôbec mohlo napadnúť? 😨

Packeta neposkytuje žiadne expresné doručenie. Aspoň o takej službe neviem. Viackrát mi doručili zásielku zo západných Čiech (Plzeň, Karlove Vary) do Bratislavy do 24 hodín. Ale nič negarantujú. Ak si mala liečivo celý víkend v nejakom sklade, tak poteš pánboh.☹

anketkarka
22. apr 2024

@fido69 poskytuje. Bežné objednávam z lekárne paketou. Jeden deň objednas a druhý deň máš. Niekedy sa stane, že nestihnú, to uznavam. Ale autorka si asi neuvedomila, že objednáva pred víkendom.

autor
23. apr 2024

Nie je to vyslovene že “liečivo” a ak by to nebolo možné doručiť kuriérom nemali by to asi ani v ponuke.. ako píše anketkarka neuvedomila som si že bol piatok keď som to objednavala .. ale tak ide o online lekáreň tak by mali vedieť co robia do čoho tovar balia (prišlo mi ro včera v termoobale) a kedy to posielajú