Packeta - samoobslužný box

atomiclena
2. apr 2024

Čaute kamoška zaplatila packetu a poslala mi kód, chcem hej to poslať cez samoobsluzny box, ako na to? Ďakujem

elenka.k
2. apr 2024

@atomiclena chceš jej poslať spermie?? 😅

atomiclena
autor
2. apr 2024

@elenka.k nie, chcem jej poslať oblečenie pre syna.

elenka.k
2. apr 2024

@atomiclena prepáč, prišlo mi vtipné, že si to zadala do fóra: Snažíme sa o dieťatko

atomiclena
autor
2. apr 2024

@elenka.k jaj prepáč, nevšimla som si to,vtom prípade je to vtipne :D 🙂 prepáč som unavena dnes tak nemám zmysel pre humor

elenka.k
2. apr 2024

@atomiclena už to opravili asi admini,
tak si choď oddýchnuť, alebo si daj čokoládu 😉
Také počasie , tiež má ťahá do spania. A včera bolo tak krásne .......

fido69
2. apr 2024

@atomiclena Tu je videonávod ako poslať zásielku ce Box. Môžeš ju rovnako jednoducho podať na akomkoľvek podacom mieste Packety.
https://www.packeta.sk/zbox-podanie

petruldo
2. apr 2024

@atomiclena cez samoobslužné boxy to nepôjde. Musíš ísť na prevádzku kde prijímajú zásielky a tam to poslať po nadiktovani kódu

fido69
2. apr 2024

@petruldo Keď tu posielam videonávod ako sa zásielka podáva cez Box, tak prečo tvrdíš, že sa to nedá? 🤔

petruldo
2. apr 2024

@fido69 ale ona už má kód vygenerovaný, od inej osoby. To sa vredy cez jej aplikáciu nedá odoslať. Ja som to riešila keď mi sestra poslala kód ktorý si ona vytvorila cez svoju aplikáciu. Ja som to teda cez moju aplikáciu na jej kód nemohla poslať, musela som ísť na vydajnu kde prijmali zásielky, tam som ten jej kód na diktoval a zásielka bola odoslaná

fido69
2. apr 2024

@petruldo Rozumiem. Nemá zasielku v aplikácii, takže sa jej neotvorí Z-Box pre podanie zásielky.
Myslím, že máš pravdu. @atomiclena musí podať zásielku na podacom mieste.
https://www.packeta.sk/pobocky

atomiclena
autor
3. apr 2024

Ďakujem vám, odnesiem.na podacie miesto.

livi13
1. aug 2024

@fido69 a potrebuje predávajúca, tel. kontakt kupujucej k tomu kódu? alebo na podacom mieste už nechcú nič? Dik za info