Packeta - nedoručený balík

cica8
28. aug 2024

Dobrý deň, máte skúsenosť že vám mal. Byt doručený balíček cez packetu a nikde nič? Dokonca že bol vrátený späť k odosielatelovi,? Zaplatený? Nemôžem sa tam dovolať ani na emial neodpovedaju

ssimusska
28. aug 2024

@cica8 Presne toto sa mi stalo. Mala som objednaný zaplatený balíček z poľska ( asi za 250€) Ráno mi prišlo oznámenie že mi bude doručovaný. Doma celý čas niekto bol, mobil som nemala na ticho. Okolo 5 pozerám v aplikácii na stav balíku a píše mi že balík poslaný odosielateľovi. Tak volám na packetu keď je ten ich primitívny robot, čakala som asi 20/25 min kým sa niekto ozve. Panička povedala že kuriér volal ( pritom nikto nevolal) a že sa nevedel dovolať, všade bola správe moje telefónne číslo, tak balík odoslali hneď v ten deň preč. 🫠 Panička nepríjemná ešte mi ist hovoriť že to je moja chyba, pritom všetky údaje boli správne, mobil stále pri sebe a doma stále niekto keby zvonil. Musela som volať do poľska nech ho obratom odošlú zasa mne ( samozrejme za moje poštovné ). Podávala som na Pacetu reklamáciu no doteraz nič. Nikdy viac cez nich.

viera
28. aug 2024

@cica8 jaaak precitaj si tu diskusie…Packeta je pre mna jedna najhazlackejsia sluzba.Nechapem ako moze fungovat dalej s tym co maju za sebou…Ale zijeme v bananistane asi preto…

rozculena
28. aug 2024

@viera nechápem,ja som s packetou problém nikdy nemala,ale je fakt,že nevyužívam kuriéra,ale výdajné miesto,95% svojich objednávok mám cez packetu

cica8
autor
29. aug 2024

@rozculena ja packetu využívam na výdaj ale toto som mala priamo domov a nech sa nehnevaju,nikomu známych neodporúčam packetu

michaela329
29. aug 2024

Mne presmerovali balík do 6 km vzdialeného miesta, kde si ho nemám ako vyzdvihnúť. Pričom mi ho odmietli prehodiť tam, kde som pôvodne zadala. Našťastie nezaplatený. Ale narobilo to problémy mne, aj obchodu, kde dom tovar objednala.

vlastnynazor
29. aug 2024

@michaela329 toto urobili aj mne. Nevedela som sa dovolat na tu ich linku, kde nik nedviha, tak som napisala email, ze nech moju zasielku laskavo presunu na predajnu, ktoru som mala zadanu pri objednavke. Overovala som si to aj s tou predajnou, ci nahodou medzitym nezrusili prijem dorucenych balikov od Packety a som sa dozvedela, ze ked ich soferi zle dovezu baliky (umyselne/neumyselne), tak sa nestaraju o to, ze zakaznikom to ine miesto nevyhovuje.
Na email nereagovali, tak som sa (uz neviem ako dlho) pokusala tam zavolat. Ta ich slecna na telefone prehodila zasielku na mnou zadane miesto, ani prepacte - nic.
Ked sa da, tak si radsej vyberiem dorucenie na postu (a to je uz co povedat).

jana0412
31. aug 2024

@ssimusska tiež som tak raz čakala. Mobil pri sebe, celý deň doma. A poobede, že sa nedalo somnou s kontaktovať. Na druhý deň, keď prišiel kuriér, tak som mu to hovorila a povedal, že je mu nikto nič nedal, že balík museli zabudnúť na triediacej linke. Objednávam si na adresu, ale vždy keď je možnosť, tak si vyberiem DPD, SPS alebo GLS.

ssimusska
31. aug 2024

@jana0412 ja už bývam v cz, takže tu jedine ppl/gls.Nemala som žiaden problém.

dankatothova
31. aug 2024

@rozculena áno,súhlasím