Packeta - kuriér ma ešte nekontaktoval

damiann
24. máj 2022

Ahojki. Baby. Aké máte skúsenosti s kurierom packeta? Ja žial neviem na čom som objednávala som si s packetou na adresu. A bohužial už 8dní a objednávku ešte nemám už sa obávam. Sledujem zasielku a že na ceste už2dní a ešte ma kurier ani nekontaktoval. Pišem aj maily. Horko tažko odpisuju že kurier mi zavola ale kedy ?dakujem.

medyna
24. máj 2022

ja mám dobré skúsenosti, všetko vždy prišlo, ako malo

petamich
24. máj 2022

tiez mam len dobre skusenosti
ja by som tam zavolala 🤷‍♀️

diamond007
24. máj 2022

@damiann kriste chvíľu strpenia, keď je 2dni na ceste tak asi jeden deň ju mohli zaraďovať a druhý sa ešte nedostala na radu.... Ak chces mať všetko hneď, navstiv obchod a kúp si to.ale určovať zásielku čo je 2dni na ceste je choreeeeeeeeeeee

viestta
24. máj 2022

@damiann co ja mam skúsenosti, tak keď je zásielka pripravená na rozvoz, príde SMS. Systém ju posiela, keď naskenuju zásielku pri plánovaní rozvozu na adresu

tarra6
24. máj 2022

Mne včera eshop napísal, že balík posunuli packete, dnes ráno prišla sms, že príde kuriér, a už mám balík pri sebe na stole.

simca06022011
24. máj 2022

no zalezi ako je na ceste, lebo eshop posiela pri baleni zasielky echo kurierom, zaregistruju zasielku, treba ti pozriet v sledovani, kedy kurierska spolocnost preberie zasielku - realne. Ja som sa parkrat takto sproste nachytala, prisla sprava z eshopu balik nachystany (od kurierov tiez ze zaregistrovali zasielku) na zaslanie a necitala som riadne, a az druhy den kurier prevzal balik, cize o den viac pre mna :D
Zvycajne do 2 dni potom sa dorucuje, zalezi na tom z kade kam atd. Pride ti sprava (moze email, alebo sms) ze ti bude dorucovana. Treba byt trochu trpezlivy, netreba vyvolavat ani vypisovat, ver z emaju toho viac nez dost na hlave.
Inak tiez tak, mall zabalil v nedelu balik, vcera poslal, dneska ho mam..

1didiana1
24. máj 2022

No ja som este s packetou nemala zatial ziadny problem a vsetko mi praveze prislo v celku rychlo. Tak este ich skus nejak kontaktovat, lebo to uz tych 8 dni je veru celkom dost

damiann
autor
25. máj 2022

@tarra6 a akých hidinách chodieva? Prosim dakujem

tarra6
25. máj 2022

@damiann v SMS napísali, že príde 11:20-13:20. Prišiel tesne pred 11:00.

damiann
autor
25. máj 2022

@tarra6 a sms posielaju skor ked už pride napr. dnes som este sms nedostala takze kurier pride uz len zajtra.?