Packeta - doručenie cez víkend

10. aug 2023

Dobrý deň.Viete niekto či doručujú aj cez víkend? Ďakujem

uhnakova
10. aug 2023

Nie, cez vikend nedoručujú. Ale ak si das dorucit zasielku do ich boxu, vyzdvihovat sa da nonstop. Ovšem doručiť to tam musia cez pracovné dni.

autor
10. aug 2023

@uhnakova Ďakujem.Lebo mi tak napísali v e-shope že predpokladaný termín doručenia je v sobotu.

liusa82
10. aug 2023

mňa dneska táto packeta tak naštvala lebo doteraz nebol problém.Chcela som si namiesto výdajného miesta zmeniť dodávku do z boxu čo je hned vedla toho obchodiku kde mi to maju šupnúť a napísali mi že sa nedá a pritom balík bol ešte na ceste.Takže len pre upozornenie do budúcna.Ak by ste si náhodou už po objednávke rozmyslela inde si dať uložiť od nich zásielku teda do z boxu tak sa nedá.Ale čo som čítala na ich webe tak zo z boxu do výdajneho miesta sa už presmerovať dá.No dobrá somarina.Nechápem

tamta
10. aug 2023

@liusa82 pripadne sa da presmerovat ešte na iné výdajne miesto. Ale ano, z vydajneho do Z Boxu sa nedá.

amonet
10. aug 2023

@liusa82 to v pohode, mna teraz nasrali riadne, balik odovzdany na depo, mal byt zakaznikovy do skalice dorucovany a kukam ze vracia sa. tak trasovanie co sa stalo a z nejakeho neznameho dovodu bol prijaty v strecne a vrateny ze zla adresa. a nikto nevedel preco ani riesenie nic. az som trafila na jednu normalnu na linke co to zachytila a dala dorucit spravne. ale teda za mna posledny krat tento stres

minenkak
10. aug 2023

@liusa82 system nepustí,keď ho už má dorucovatel už s tým nepohnes

liusa82
10. aug 2023

@tamta mne by ani nevadilo že ide na výdajné miesto tam si dávam dosť často.Ale tá pani v obchodiku bude mať dovolenku tak aspoň dobu som si predlžila aspoň to sa dalo.Preto som to chcela vedla do boxu.A to som sa dozvedela až dneska že tam nebude.Ale o tom že sa nedá do boxu presmerovať som čítala až na ich stránkach ani som o tom nevedela.Do vedlajšej dediny alebo do zm by sa mi to ozaj nechcelo presmerovať ked mám možnosť aj u nás v dedine

andrea_82
10. aug 2023

@amonet nikto nie je dokonaly. Ak to posles postou alebo inym kurierom, myslis, ze tam sa ti nemoze stat, ze sa balik strati?

amonet
11. aug 2023

@andrea_82 ano moze, mne skor slo o tu neochotu situaciu riesit. hladala som uz balik s dpd aj gls a tam to bolo o inom a nie aby som ja tlacila 4dni na operatorov inak mam smolu

hanka_se
11. aug 2023

@liusa82 to ste mali stastie, mne automaticky presmerovali balik do inej vydajne, ked ta mnou urcena mala dovolenku. A to som ani netusila, kde sa to druhe vydajne miesto nachadza

liusa82
11. aug 2023

@hanka_se no táto pani bola ešte včera v tom obchodiku preto to tam uložili ešte to stihli.Cez týždeň tam už nebude.Ale ja som si to do poobedia dokedy má otvorené nemohla vyzdvihnuť. Až navečer.Preto som chcela ten z box vedla. Takže ktovie kde by to aj mne odvliekli keby tam nenapíšem a toto sa náhodou nedozviem.Sú na nich sťažnosti aj tie z boxy sa ževraj zasekávajú a nejdu občas otvoriť.Mne sa to našťastie ešte nestalo

hanka_se
11. aug 2023

@liusa82 ja mam zo z-boxami zatial dobre skusenosti, sem tam sa nevedel mobil spojit, ale to moze byt chyba signalu. Isla som po ceste do dalsieho, a bez problemov. Vyuzivam ich casto aj na posielanie, je mi to pohodlnejsie

liusa82
11. aug 2023

@hanka_se ja si to už doma nachystám v mobile navolim si priamo otvoriť schránku a s tým tam idem ťuknem už len na wifi,bluetooth a polohu a hned mi to otvori.Volakedy som si tú aplikáciu otvárala až tam pri schránkach a nechcelo mi to navoliť .Aj 20 minút som tam stála čo to nechcelo spárovať😀 takto to mám do pár minúť otvorené

hanka_se
11. aug 2023

@liusa82 ooo, dakujem za radu, vyskusam 😀 ja tiez vzdy az tam zapinam data, lebo wifi mi teda ani raz nesla a bluetooth a cakam, kym vyhlada z-box

nevam
6. apr 2024

@uhnakova Tomuto trošku nechápem mne ukazuje že je na ceste a keď tuknem sledovať tak ukazuje že otváracie hodiny sú od 0.00 do 23.59 neviem že či je to Z-BOX