Packeta - dodanie

katarina40
26. máj 2023

Ahojte...stalo sa vám už že tovar mal byť doručený na druhý deň a prešlo pár dní a stále nič ??tovar odoslali Packete a tá stále nič mám to zaplatené a začínam mať strach že balík sa niekde stratil máte skúsenosť s touto kurierskou spoločnosťou??ďakujem

lukbe
26. máj 2023

@katarina40 ak je to poslane cez packetu, mozes si to vysledovat v aplikacii, packeta je v poriadku. Ale su aj podvodne stranky, ktore sa skryvaju za packetu, tak teraz neviem.

mimka11111
27. máj 2023

@katarina40 je to najhoršia prepravná spoločnosť, s akou som sa stretla ...nebol mi doručený balík,lebo "v našom systéme sa naša adresa nenachádza"...prečo iné prepravné spoločnosti nemajú problém s mojou adresou? A na základe recenzií zisťujem,že nie som jediná,ktorá má s nimi zlú skúsenosť.

lukbe
27. máj 2023

@mimka11111 aha, tak ja ju pouzivam uz par rokov, nikdy som nemala problém ani pri doruceni ani pri posielaní.

chadkroeger
27. máj 2023

Otras packeta. Tiež som mala mat tovar doručený na druhý deň a bol doručený na 4.den. Tak mi to ponáhľal mat ten produkt doma, že som sa zlákala na to, že bude doma na ďalší deň a nakoniec som sa onadavala ako pohan.

katarina40
autor
27. máj 2023

@lukbe noo bože snáď nie i keď všeličo sa môže stať to je pravda...

katarina40
autor
27. máj 2023

@mimka11111 ako nemám skúsenosti s touto spoločnosťou väčšinou používam slovenskú poštu stou nemám najmenší problém ale toto sa mi fakt nejako nezdá asi nikdy viac celá ich packeta slávna

katarina40
autor
27. máj 2023

@chadkroeger taak snáď mi bude doručený lebo ma porazí mám ho zaplatený a nie malú sumu...ale ako nemalo by sa toto stavať aspoň nie pri zaplatených balíkoch

chadkroeger
28. máj 2023

@katarina40 no aj môj balík bol zaplatený a v hodnote cca 80€. Ale nemal by sa vám stratiť, len si na neho dlhšie počkáte.

katarina40
autor
28. máj 2023

@chadkroeger noo to dúfam 🙏🙏