Packeta

24. dec 2021

Dobrý deň, včera mi prišla SMS, mail, na internete sú rovnaké informácie že výdajné miesto bude dnes otvorené. prišla som a nikde žiaden život. Kontaktovala som packetu samozrejme vypnutí. Čo by ste robili vy?

ckatka
24. dec 2021

Písala kontaktnému miestu na messenger alebo na mobilné cislo. Skúsila splasit danú osobu na FB. (Ak je to súrne).
Mohlo sa stať všeličo. Nečakane ostal v karantene alebo čokoľvek...na messenger ľudia obvykle reaguju

veseladielnicka
24. dec 2021

V aplikácii Packeta si treba vyhľadať konkrétne výdajné miesto, ukáže kedy a ako majú otvorené.

janulik2008
24. dec 2021

Malej včera mal prísť koberec a zrazu bol na ceste do Levoče. Prišiel mail že kvôli dovolenke je presmerovaná zásielka na najbližšie odberné miesto 😀

mandala77
24. dec 2021

počkala by som do pondelka. Svet sa nezrúti ak nebudeš mať dnes balíček.

autor
24. dec 2021

@veseladielnicka veď to že píšu otvorene

autor
24. dec 2021

@mandala77 zrúti keďže som sa spoliehala na ich otváracie hodiny 🙂

mandala77
24. dec 2021

tak urob cirkus, to sa akurát tak na sviatky hodí.

autor
24. dec 2021

@mandala77 urobim lebo keby ja neotvorim obchod dostanem hodinový vyhadzov 🙂

lucka_ke
24. dec 2021

ktoré výdajné miesto to je? mohla si si to nechať poslať aj do Zboxu ak nie je veľký balík

mogaa
24. dec 2021

tak zrejme nezavreli len tak, ale na súhlas majiteľa....ono nemala si sa spoliehať na Vianoce, všetci chcú mať Vianoce a nie byť v práci....

tom_i
24. dec 2021

Dnes? Si v obchode? Dúfam že áno. Ja nemôžem na packetu a ani poštu povedať zle slovo. Balík z Prahy 2 dni, slov.posta 2 dni, dokonca kuriér nemal problém ísť na našu vratnicu a tam mi ho nechať

janulik2008
24. dec 2021

Uvedom si že sa mohlo hocičo stať. U nás kde máme zasielkovňu tak majiteľ majú malé bábätko tak predpokladám že vzal dovolenku aj kvôli drobcovi. Nehnevám sa je mi jasné že si chce tiež oddýchnuť. Netreba robiť cirkus veď sú Vianoce

simsalabim
24. dec 2021

Treba objednavat v dostatocnom predstihu, potom nebudes stresovat. Naozaj sa mohlo vselico stat.

autor
24. dec 2021

Nestresujem😂len sa riadim podľa toho ako to má byť a nie je😂

autor
24. dec 2021

@janulik2008 predpokladám že sa to vie viac ako deň dopredu a dá sa to jednoducho napisat že bude zatvorené 🙂

autor
24. dec 2021

@simsalabim ja mozem objednávať v predstihu keď mi pošlú poškodený tovar a musím sa naťahovať ho vymieňať 🙂

autor
24. dec 2021

@mogaa aj ja by som chcela a holt musela som ist do roboty

lemge
24. okt 2022

ahojte, neviete ci existuje nejaky kontakt na operatora packety?alebo niekoho na koho sa dovolám..? ..volala som na ich infolinku, a to je katastrofa.. len dookola, ak ste...stlacte1 ak ste ...stlacte 2,....a niekto s kym sa spojim, neekzistuje? ..dakujem

lucka_ke
24. okt 2022

@lemge musíš sa preklikať cez tie čísla a potom sa ti ozve operátor, len niekedy to chce trpezlivosť lebo majú veľa hovorov, alebo môžeš aj napísať email, ale mne napr. na mail nereagovali vôbec info@packeta.sk

lemge
31. okt 2022

@lucka_ke dakujem