Páčia sa vám takéto šaty?

30. jan 2023

čo si myslíte o tom, keby má nevesta na svadbe čierne šaty?
A to kompletne alebo také bieločierne 🙂
mám takú predstavu, že by som si dala na svadbu ušiť také

strasko
30. jan 2023

Za mňa krásne! Tie posledné sú úplne top ♥

lius
30. jan 2023

za mna nie, asi som staromodna 🙂 pridu mi tie saty take smutne

autor
30. jan 2023

@lius ako chápem :D je to zvyk ale mne vždy všetky nevesty v tej bielej prídu také rovnaké všetky, fádne a nezaujímavé, :D

autor
30. jan 2023
mariaveronikag
30. jan 2023

veľmi sa mi páčia, ako spoločenské šaty, ale nie na svadbu. 🙂

autor
30. jan 2023

@mariaveronikag ja práveže chystám svadbu a také dačo chcem nezvyčajné

patus_2
30. jan 2023

Mne sa nepáčia. Ale tvoja svadba, tvoj veľký deň a ak sa páčia tebe, tak si ich daj ušiť a vezmi si ich na svadbu.

liusa82
30. jan 2023

tie tretie ešte áno.Tie sú také zaujímavé.Ak už, išla by som do tých

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bloger
30. jan 2023

Ako čisto čierne určite nie. Páčia sa mi ale tie s tými kvetmi. Tie tretie sú zaujímavé.

aeruginosa
30. jan 2023

Prve a tretie su krasne.🙂A uprimne, je to tvoj, resp. vas den, tak si ho urobte tak, aby ste sa citili prijemne a mali krasne spomienky.🙂

lucka_ke
30. jan 2023

keď už tak farebné, ale čierne nie, keďže v Európe je to farba symbolizujúca smútok, z týchto možno ešte tie tretie

ivka21
30. jan 2023

Za mňa na svatbu určite nie. Ale môžeš to brat aj z toho pohľadu ze čierne si môžeš dat hocikedy na hocijakú spoločenskú udalosť ale biele iba raz...ale rozhodnutie je na tebe

viestta
30. jan 2023

Biele svadobne saty sa dosli do mody a stali sa nepisanym zakonom az od sobasa kralovnej Viktorie, ktora sa vydavala v bielych. Pred nou nosili nevesty farebne saty.
Ake bude mat nevesta saty je iba a len jej volba, ostatnych do toho nic. Ak sa ti pacia cierne, daj si cierne, ak cervene, tak cervene. Je to tvoj den a ty o nom rozhodujes.

iwesska
30. jan 2023

2. si viem predstavit, cisto cierne nie. Je to taky Adams Family styl.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mpg
30. jan 2023

@lucka_ke Práve to, že keď je tu tradícia biele, tak neviem ako by sa nato dívali aj príbuzní.

tyrkysova_kobyla
30. jan 2023

Je to tvoj den, ked sa ti pacia, preco nie 🙂 je to originalne, bude to taka ina svadba 🙂 na tvojom mieste by som do toho sla. Na TLC chodi show Say yes to the dress, boli tam aj baby so speci poziadavkami, aj s tmavymi satami.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ropucha6
30. jan 2023

Ja teda milujem ciernu, ale na svadbu by som si cistocierne nedala. Ale tvoja svadba, daj si, v akych sa budes citit dobre.

autor
30. jan 2023

@mpg druhých neriešim a vedia o tom a dajak nič nehovoria, ale bude tam len málo ľudí 🙂

autor
30. jan 2023

@evamarek77 lenže ja bielu nemám rada :D a biele svadobné mi vždy prišli fádne a nezaujímavé, nič tam nie je vidno :D

autor
30. jan 2023

a tiež mi aj čierna vždy prišla taká elegantná :D ale chápem ked nieto je taký, že je mu to divné 🙂

lienkka89
30. jan 2023

Za mňa sú nádherné ❤️ ja by som napríklad nechcela biele, ružové, marhuľové a podobné farby. Určite by som aj ja išla do čiernej alebo bieločiernej ako sú napríklad tretie.

casillas28
30. jan 2023

Asi tolko ze je to tvoj den tak si daj saty ake sa pacia tebe a na ostatnych nazory sa vykasli ;)

katka700
30. jan 2023

Páčia sa mi skoro všetky a ak je čierna tvoja obľúbená farba a pristane ti, prečo nie 😊

lienka9
30. jan 2023

Vsetky saty na obr.su krasne.ja osobne by som si nedala cierne,ale ak sa niekomu pacia, muz je stym v pohode a cela svadba je ladena v netradicnom duchu,viem si to predstavit..preco nie..

mpg
30. jan 2023

Zato je to divné, lebo šaty čiernej farby sa nosia na pohreb.

tyrkysova_kobyla
30. jan 2023

@mpg nosia sa AJ na pohreb, bezne chodia ludia po meste v ciernej. Nie je to vyslovene pohrebna farba, skor opacne na pohreboch je dresscode cierna.

aduskatt
30. jan 2023

Tretie rozhodne veľké áno🙂 želám šťastný život🙂