Páči sa vám vaša tvár?

17. aug 2022

Ahojte,mozno Vam tato pripada zvlastna, ale zaujima ma to. Ved vsetci mame nejaku tvar a nejako vyzerame. Paci sa Vam Vasa tvar? Vsak co uz mame robit, vsakze, tvar sa neda vymenit, iba ist na plastiku.Napiste, zaujimaju ma vase nazory. Pekny vecer vsetkym.

bessie12
17. aug 2022

znovu divna anonym. tema 🤦‍♀ tak zacneme od teba... tebe sa paci tvoja tvar ?

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reanda
17. aug 2022

ani moc nie, odmalicka som sa citila pri pohlade do zrkadla, ze sa divam na niekoho cudzieho, ved ja necitim, ze takto vypadam.. ale uz som si za tie roky aj zvykla 😀

asia83
17. aug 2022

Zase zber informácií. Ale aspoň pekne napísané. Mne sa moja tvár páči. Súmerná, pekné črty, plné pery, výrazné oči, pekný nos, výrazné lícne kosti, vysoké čelo. Určite sú aj nedostatky, všade sú, ale vo všeobecnosti som spokojná.

tomikejt
17. aug 2022

Ja to mám tak rôzne. Niekedy áno, niekedy nie 😄 väčšinou pred menzesom nie, a po ňom už áno 😅 asi hormóny alebo co 🤷

marianarem
17. aug 2022

Mne sa paci, ja sa ani nemalujem. Jednak mi to nie je velmi prijemme, ale aj mi praveze vadi, ze potom mam inu tvar. Ani sa mi nezda, ze by som na svojej originalnej potrebovala nieco vylepsit. Ja mam navyse take vyrazne crty a vsetko tmave, takze na mne vidno az ked je maje-upu vela.

21anjelik19
17. aug 2022

Ako kedy niekedy áno niekedy nie,...podľa nálady

iwesska
17. aug 2022

Mne sa moja profilovka paci a vam? 😂

takajedna
17. aug 2022

Áno. Spokojná?

autor
17. aug 2022

@bessie12 uprimne?nie,nepaci...ale nenarobim s tym nic,lebo skratka taka som.

autor
17. aug 2022

@iwesska nepisem o profilovke,pisem o tvari.

zildo
17. aug 2022

Niekedy sa pozriem do zrkadla a poviem si -fuj aká škaredá som a niekedy zas jeej aká som len pekná.

zuzanka.zuzu
17. aug 2022

inú nemám takže sa nad tým nezamýšľam. asi áno, páči. navyše svetlo v kúpelni je milosrdnejšie než denné slnko 😂 našťastie vonku na seba nie som nútená pozerať, musia to vydržať ostatní 😀

a_andrejka4
17. aug 2022

Ano som sexi, ale niekto mi tu ukradol profilovku😃

mikadooo
17. aug 2022

Čím ďalej tým viac 🙂. A pritom keď pozerám foto z pred 20 rokov tak si hovorím, bože aká som bola mladučká, pekná, ale vtedy som stále len chyby na sebe videla 😄.

luccija
17. aug 2022

Ano, som spokojna len nos by som si upravila🙂

nadazdi
17. aug 2022

Ja sa podľa mna nikomu viac nepáčim ako sama sebe 😁

thoughtfulweirdo
17. aug 2022

Bola som sa pozrieť do zrkadla a hodnotím, že z väčšej časti áno, akurát už 10 rokov sa snažím prísť na to, aký tvar obočia by sa mi hodil a ešte som ho nenašla 🤣

autor
17. aug 2022

Mne sa paci moja tvar iba ked schudnem, ked mam tvar plnsiu, tak som ako taky sysel, nadute lica, skratka som skareda.Je pravda, ze obezita, alebo nadvaha ludom berie krasu.

reanda
17. aug 2022

ako ktorym.. niekomu viac svedcia plnsie crty, ako take ostre, kostnate a tvrde

ankare
17. aug 2022

Nie

reanda
17. aug 2022

inac ktovie, ako vobec vyzeram.. minule som sa tiez pozerala do zrkadla a ze jej, ako dnes dobre vyzeram a odfotila som sa v tom zrkadle, no na fotke to vypadalo uplne inak.. ktovie, ako ma vidia zase ini ludia.. mozno uplne inac ako ja 😀

kallanchoe
17. aug 2022

Čo ja ti viem?🤣ale tak zvykla som si, čo iné ostáva🤣.....keby som nevedela čo s peniazmi,tak nejaké ,,vylepšenia" by som možno podstúpila....

suge
17. aug 2022

Áno, páči, od narodenia som si na ňu nielen zvykla, ale som si ju aj obľúbila.😊

summer23456
17. aug 2022

Mne tiež ako kedy,raz ano,raz nie...

0silvia0
17. aug 2022

Po 45 rokoch som si zvykla...

savanna
17. aug 2022

Ani sama neviem. Ludia mi hovoria, ze vyzeram pekne, ale moje crty rozhodne nie su klasicky krasne ani sumerne. Ja si sama skor vidim vsetky nedostatky. Ale zase ked sa vidim v zrkadle, tak ta tvar objektivne vyzera o dost mladsie ako v skutocnosti je. Takze sa asi nemozem stazovat.

alexka89
17. aug 2022

@reanda presne ako píšeš
Keď sa pozriem na seba v zrkadle namaľovaná aj bez tak celkom fajn
Ale akonáhle sa fotíme na oslave,s rodinou tak to čo kto kde ?to som ja ..úplný rozdiel

dskjhfdlkdjhl
17. aug 2022

Ja som spokojna aj po 50-tke, dokonca isto viac ako v puberte.

momoftwo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz