Páči sa mi kolega

29. júl 2022

Ahojte.Potrebovala by som poradiť.Pred niekolkymi mesiacmi som nastúpila do novej práce.Ide o to,že veľmi sa mi páči kolega.Je to prevažne ženský kolektív,ale je tam aj zopar chlapov.A medzi nimi aj ten,ktory sa mi páči.Obcas sa ku mne ozve,trochu porozprava,ale to je tak všetko..Je slobodný a viem od kolegyne,že ani nema priatelku..V októbri mi končí zmluva a normálne rozmýšľam že kvoli tomu skončím..Ked ho vidím,ako sa prihovori k inej kolegyni(väčšinou staršie ženy po 50tke resp,okolo 50)tak žiarlim a vo mne vrie.Strasne nervy mam vtedy..Ako to celé riešiť? Myslíte,že bude riešenie ak odídem v októbri z práce?S kolegynami nevychádzam zle,ale niesme ani kamošky..

xsimonkax
29. júl 2022

Jednoznačne výpoveď. Tu iná rada ani neexistuje... 😅

elis248
29. júl 2022

Tak napríklad ja som si svojho kolegu zobrala za manžela🙂

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilma7
29. júl 2022

"strašne nervy mám vtedy" ešte spolu ani nič nemáte a už si takáto žiarivka?
Pán Boh ochraňuj kolegu pred tebou.

bessie12
29. júl 2022

suhlasim s @vilma7 . Nie ste ani spolu a uz zairlis a pritom nemas vobec ziaden dovod to robit, pretoze to nie je tvoj priatel / manzel, ale len kolega. Je slobodny a moze si robit co chce, ist kde chce a s kym chce.

nika11103
29. júl 2022

Panenka Mária koľko máš rokov ? Ja keď by som mala v mojej mladosti odísť z každej brigády / roboty kde sa mi nejaký kolega zapáčil tak mám prázdny životopis 😀 nechaj to tak nevšímaj si ho prosím tá uvidis prejde tá to

autor
29. júl 2022

@elis248 v dobrom zavidim🙂
@vilma7 áno viem že to nieje normálne,preto to chcem riešiť

jana_eyre_2
29. júl 2022

Tak tym že odídeš z práce nevyriešis svoju žiarlivosť.. tu vyriešis keď popracujes na svojom sebavedomí.. ak budeš pred tým len utekat, tak sa to bude opakovať pri každom čo sa ti bude páčiť..

autor
29. júl 2022

@jana_eyre_2 áno chcem to riešiť..ale neviem ako..

osky
29. júl 2022

Tak teda,ja som mimo,ci co?
Vsak ak je nezadany a sa ti paci,tak urcite pred nim neutekaj.
Naopak.treba vyhiahnut vsetky zbrane a
Predsa ho musis zbalit,nie?tym nemyslim,ze mas prist do prace skoro hola a hned po nom skocit!!!
Ale
Ved on chudak mozno ani netusi,ze ty o nom snivas.
A mozno by bol Rad...
Niektorych muzov treba nakopnut...
Drzim Palce

gertys
30. júl 2022

Preco sa k nemu neozves? Preco ho niekam nepozves? Paci sa ti chlap slovodny a namiesto toho aby si to skusila nejak nadviazat ides davat vypoved. No takto si chlapa nikdy nenajdes

avril299
30. júl 2022

@elis248 aj ja tak 😀

marca12
30. júl 2022

Celkom nerozumiem,preco chces odist? Ak si aj ty slobodna,preco sa s nim neskusis zblizit?

bluka2
30. júl 2022

Pozvi ho na obed alebo na drink.po práci

moonlight1210
30. júl 2022

Nemusis odist, ale ziarlit a to s nim este nic nemas,
to nie je dobry zaklad na buduci vztah. Vlastne ziaden vztah.

To by chcelo na sebe popracovat skor ako mu das najavo zaujem. Pretoze ak zaujem opatuje a ty budes potom robit sceny, tak ten vztah ako vykvitne, tak pojde do kopru.
Nakoniec jeden z vas odide, ale preto, ze bude medzi vami hnev.

sszuzu8
30. júl 2022

U nás kde pracujem je tiež taky pekný kolega 😂 kolegyne sú krajšie tvarované ako ja aj keď som jediná štíhla ale oči má len na mne 😂 nejde o postavu a o to ako vyzeráš ale ako sa cítiš a akú energiu do toho dávaš. Očisti si auru a bude sa ti lepšie dariť

autor
30. júl 2022

@sszuzu8 to práve chcem aby sa mi darilo viac..Ako sa očisťuje aura? Verim na take veci takisto

26ka
21. dec 2022

autorka ako to napokon dopadlo? odišla si z práce?

annamaria4
21. dec 2022

inak to by aj mna zaujimalo, ako si to poriesila. niekedy sa clovek upne na toho druheho az prilis a potom je z toho celeho len nestastny, ak mu jeho pozornost nie je opatovana tak, ako by cakal