Páči sa mi jeden chlap, ale je už zadaný

lilis9
6. júl 2022

Ahojte. Pred dvomi rokmi ma oslovil kolega na školení, ale ja som ignorovala. Počas dvoch rokov sa mi zapáčil, ale už je zadaný. Stále na neho myslím a bolí ma srdce. Podľa Vás mala by som ho mala osloviť a vyznať mu city alebo mu napísať na facebooku alebo ho nechať na pokoji. Som hanblivá.

queen_mary
6. júl 2022

Ak to tak citis, tak mu to povedz. Bud sa nejako lady pohnu alebo budes moct ist ty dalej s vedomim, ze ti nic neuslo.

18dada18
6. júl 2022

Sama si napísala, že už je zadaný. Tak si sa mala rozkývať skôr a nie teraz možno ničiť niekomu šťastie. Smola dievča, nebuď mrcha a pouč sa. Keď si ho ignorovala, možno cítil vtedy on čo teraz ty.

sasitimi17
6. júl 2022

A prečo by si ho mala oslovovať a vyznávať mu city ? Ja neviem ale keby takto vyzná niekto môjmu city tak jej asi zaklepem na čelo či je normálna 😀 keby som sama tak su zadaní muži pre mna “out” a zabudnem na nich, neponižuj sa prosím ta

kayyaa
6. júl 2022

Od zadaneho ruky prec. Tebe by sa pacilo, keby tvojmu priatelovi zacala pisat nejaka frnda ?
Ja toto nepochopim zeny...co nechces, aby robili tebe, nerob ani ty druhym.
Proste je zadany, to je jasna stopka. Je kopa nezadanych chlapov, zalov v inych vodach.

viestta
6. júl 2022

Vieš ako sa hovorí, kto zavaha, nezerie. Ty si prepasla ten správny čas, tak to nechaj a nerob mu problémy. A nerob problémy ani sebe. Zadaný chlap by mal byť tabu pre kazdu babu

zuzubb007
6. júl 2022

Nechat na pokoji, ma priatelku, uz si mala svoju sancu, tiez by sa ti nepacilo, keby ti dakdo ide po frajerovi, odporucam zamerat sa na slobodny objekt

tykat
6. júl 2022

@lilis9 ako ta oslovil?

lindous
6. júl 2022

Ja by som mu nevyznávala city, ani keby nebol zadaný 😅

thoughtfulweirdo
6. júl 2022

Počkaj, kým sa rozídu 😄

koniarova
6. júl 2022

Vyznávať city cez FB, hmmm, to je také dospelácke.🤦

54tinka54
6. júl 2022

@lilis9 mozno by som mu dala vedieť, aspoň takým štýlom, ze ľutuješ, ze si pred tými dvoma rokmi na jeho oslovenie nezareagovala.
Ale nijak viac by som to neriesila, nezvádzala ani nič podobné, keď je zadaný.
Ale čo ty vieš, mozno žije v nefungujucom vzťahu a keby vedel, ze máš záujem, tak by sa ľady pohli. A ak by aj nie, tak aspoň si budes môcť povedať, ze si to skúsila. Inak si to mozno budes vyčítať do konca života, ze si mu to nepovedala.

lilis9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilis9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1gramofon
6. júl 2022

Co od toho čakáš? Ze nebude vedieť za ktorou ísť? Ci zostať s priateľkou, ktorú pozná, ľúbi ju... Alebo ci by šiel vyskúšať aj teba? Poznate sa vôbec dosť dobre na to aby si ľutovala, že si vtedy nič nespravila? To nad čím rozmýšľaš je ako zo zlej telenovely 😁 Keby si ho vtedy zavolala na kávu, ale nespravila si a jemu to možno tiež bolo ľúto, ale potom prišla iná a on si možno povedal, že všetko zlé je na niečo dobré a ako je len rad, že s tebou nič nebolo.
A inak, ak by ju aj nechal, že to chce s tebou prevelmi vyskúšať, tak isto môže prejsť od teba k inej. Neverila by som mu a ani tebe keď ideš zámerne po zadanom

lilis9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
6. júl 2022

@lilis9 prosim ta, ake ulavenie srdiecku a dusi??? Neser sa druhym do vztahu. Tvoj cas uz bol, smola. Naco ho chces otravovat?? Preboha, ved sa vzi do koze jeho priatelky - pacilo by sa ti, keby tvojmu frajerovi vypisovala ina?? No urcite, ze nie!

lilis9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilis9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tosomja
6. júl 2022

@lilis9 tak mu menič vzťah a vylej srdce nejakej kamoške, zasmejete sa pri Tom, poplacte a užívaj si leto ináč. Choď na kupko, tam možno nájdeš iného, nezadaneho.

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilis9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilis9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilis9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilis9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1gramofon
6. júl 2022

Neklam, sama vieš, že máš v sebe nádej co by sa mohlo stať potom.
Vyrozprávať sa môžeš kamarátke pokiaľ by si naozaj len toto chcela.
Je to tvoj život, rozhodnutie je na tebe. Ak to chceš spraviť tak to sprav, ale priprav sa aj na to, ze chlapec môže rozmýšľať ako my pokiaľ nie je blb. Môžeš u neho veľmi nízko klesnúť a to už ti ani ich rozchod nepomôže

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sella38
6. júl 2022

Kolko mate rokov?

lilis9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilis9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz