Páči sa mi jeden chalan, no neviem či aj ja jemu

2. júl 2020

Robi v jednom obchode, kde chodim obcas, vzdy bol mily, mala som pocit, ze sa mu pacim. Par dni dozadu uz taky mily nebol, nedal mi ani ocny kontakt nic ☹(((
myslite si, ze muzi to robia, aby sme na nich viac mysleli, ze sa tvaria, ze nic tak zrazu ?

kiwi3
2. júl 2020

nemyslim si. bud si mala falosny pocit, ze sa mu pacis a len sa snazil byt mily... alebo si nasiel lepsi objekt... alebo si ta teraz nevsimol (ak to je mozne)

deti95060810
2. júl 2020

možností môže byť viac.... od tvojej mylnej predstavy cez nevšímavosť až po nájdenie si inej fešandy...

veronikaszabova
2. júl 2020

Kolko mas rokov?
Preco ho neoslovis?

lenka2710
2. júl 2020

Presne, prečo ho neoslovis?? Ja som tiež váhala, keď som chcela osloviť teraz už manžela, potom sa priznal, že aj on má chcel osloviť, ale sa bal ze pôjde do basy, lebo som vyzerala podstatne mladšie ako som bola v skutočnosti 😂😂
Nakoniec nás dali dokopy kamaráti, respektíve kamoška sa ma pýtala, kedy oslavujem 18 a on to začul, tak až potom sa odvážil 😂

leuchtturm
2. júl 2020

on tam brigaduje alebo pracuje? Chlapov je ako maku, ked ta jeden nechce, tak nie je ten pravy 😉

sunny8
2. júl 2020

Žeby ťa nevidel ? 🤦 Veď keď ti nedal očný kontakt tak možno nevedel že tam si 😁

damtiporiti
2. júl 2020

Nemýliš si to len so slušnosťou k zákazníkovi? A ten posledný krát mal asi popri tebe aj niečo iné na starosti?

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
2. júl 2020

@zazvorka87 nie som zalubena, len sa mi vizualne paci to je vsetko a preto som rozmýšľala, ci muzi normalne mozu zenu nechavat na pochybach ze raz su mili a raz akoze nedaju ziadny signal

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz