Outlet Voderady - oplatí sa?

emma673
14. sep 2018

Ahojte, oplatí sa ísť nakupovať do outletu Voderady? Nie je tam nejaký finálny výpredaj, keďže som počula, že to krachuje?

williamska1
14. sep 2018

@emma673 to už aj krachuje? som tam nestihla ani ísť

petra7481
14. sep 2018

@emma673 a ešte fungujú?

janinka007
14. sep 2018
sims4
14. sep 2018

Na začiatku to bol aký bum a keď som tam bola, tak sa mi pačil asi len ten Nike na začiatku. Iank tam nič takého prevratného nie je. Je to ale celkom škoda, keby tam boli hlavne iné obchody, tak si myslím, že by sa im omnoho lepšie bolo darilo.

bucko555
14. sep 2018

sestra boli asi pred tyzdnom a ze nic tam neni len svagor si jedny tenisky kupil

monro
14. sep 2018

tam od zaciatku nebolo nic, nedivim sa, ze to zatvaraju.

janinka007
14. sep 2018

Tom Taylor a Adidas fajn, tam nakúpim vždy. Tie mi budú fakt chýbať, ak ich zavrú.

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jeltica
14. sep 2018

My sme tam raz boli ked sme boli u rodiny v Bratislave, tak sme sa zastavili ked sme uz isli domov a mala som pocit, ze sme v celom tom komplexe sami, fakt. Skoro nikoho sme nestretli, hrozne prazdno tam bolo a obchody nic moc. Vybrala som si tam asi jedny nohavice a tam som skoncila, neviem. Ak cakas nejake brutalne vypredaje tak mozno si tam najdes nieco ak si z okolia Bratislavy ale cestovat by som kvoli tomu isto necestovala nejaku velku dialku

stanik_67
14. sep 2018

dobre ze to aj zatvaraju. dokopy som tam bola asi tri krat ale nikdy som si tam nic nekupila. bol to otras😕😕😕

ifava
14. sep 2018

Nikdy som tam nebola osobne ale mam kamosku co tam chodila, ona si tam akoze sem tam nasla nejake pekne veci ked boli vypredaje ale vraj tam musela stravit vela casu, kym nasla nieco pekne a za taku normalnu cenu