Otázka na bežcov. Čo si dávate pred behom na energiu?

25. sep 2024

Prosím vedeli by ste mi poradiť čo si dávate pred behom na energiu? Chodím behávať po práci a bývam velmi unavená, skúšala som magnezium ale nepomáha. Pripadne aké vitaminy je dobre užívať?
Ďakujem.

simca115
25. sep 2024

Zdravim. Ja používam vitamín D a pred behom si dávam spalovač tuku čo mi dodá energiu plus endorfíny z behania , a na záver doma si dám proteín

lucik194
25. sep 2024

ja ked idem behat po praci, mam zaklad poriadny obed. kebyze si dam salat tak neodbehnem ani kilometer. normalne flakota masa s prilohou.
to mam tak 4 hod pred behom, pred behom neviem, ze som nieco velkeho jedla.

na olovrant odporucam nieco energeticke ako tycinku, banan a az potom ist behat

snowflakenel
25. sep 2024

@simca115 aky ten,spalovac mas

autor
25. sep 2024

@simca115 spaľovač si dávam aj ja synefrin, ten ma dobre zahreje ale na energiu mi nepomáha

simca115
25. sep 2024
draik
25. sep 2024

Normálne cez deň jedzte (nemusí to byť zrovna guláš), poriadne a dlhšie v noci spite a vykašlite sa na doplnky a hlášky, že spaľovač tuku a pod. dodá energiu.

hiro
25. sep 2024

Kolega chodi behavat okolo stvrtej rano. Nie je unaveny po praci...

tilly
25. sep 2024

Ja behám ráno a l karnitin si dávam, teda, keď nezabudnem 😅

taktotedanie
26. sep 2024

Ja mam od GB pre workout Pump k tomu synefrin, l karnitin alebo od Thor pre workout
Ked uz som doma protein- to uz beriem ako ranajky

michaela329
26. sep 2024

Ja behám aj ráno - nalačno, poobede aspoň 3 hodiny po poslednom veľkom jedle, iba banán si dám, kľudne pol hodinku.pred. Spalovacom a energetakom som za tie roky na chuť neprišla 🤷

30majka71
26. sep 2024

Na energiu manžel používa bežecké gély. To je vlastne cukor, ale zase je pravda, že by sa to malo používať až po polhodine- hodine behu. On si to tak dáva až keď ide behať dlhšie. Tak jedine vyskúšať hroznový cukor pred.