Otázka dňa: Oslavujte Valentína?

redakcia
14. feb 2020

Dnes je sviatok všetkých zaľúbených. ❤ Mňa zaujíma, či s partnerom oslavujete Valentína alebo tento sviatok neuznávate?

Ak áno, pochváľte sa valentínkami, ktoré ste od svojich partnerov dostali. 😍

Podobné otázky kladieme 3x do týždňa na našom Facebook Messengeri a aj ty môžeš prispieť svojim názorom a ovplyvniť tak výsledky každej ankety. Stačí kliknúť nahttps://i.modrykonik.sk/39SiaNb a odpovedať na prvú otázku. 📱

Ako dopadlo hlasovanie na Facebooku?
57 % párov oslavuje deň všetkých zaľúbených, 43 % párov považuje Valentín za komerčnú záležitosť.

sabina_00
14. feb 2020

Neoslavujeme ho nejako špeciálne. Poprajeme si pekného Valentína a dáme pusu.

cuculiatko88
14. feb 2020

My neoslavujeme,je to pre nas normalny den ako kazdy iny 😊

sapetka
14. feb 2020

Nie

h2
14. feb 2020

Ani my neoslavujeme. Teda, ja by som aj oslavovala, ale môj muž neuznáva tieto "umelo vytvorené komerčné sviatky".

javorinska
14. feb 2020

nenazvala by som to oslavou ale mame vo zvyku ked uz nikam nejdeme si aspon doma spravit peknu veceru, porozpravat sa a pozrieme si film alebo co

ivkazba
14. feb 2020

My akože áno, ale nie nejak špeciálne. Ideme do kina a potom na večeru a pivo. A to je u nás v podstate bežná romantika, ktorú prevádzkujeme každý týždeň.

ivkazba
14. feb 2020

@h2 áno, tento sviatok je skomerciovaný, ale pochádza z kresťanstva 😉

suzitok
14. feb 2020

Nie, neoslavujeme, on mi kupi oblubeny dezert, ja jemu cokoladu, ale nedavame tomu zvláštnosť, lebo drobnosti si kupujeme stale počas roka, nie iba keď je na to urceny datum v kalendari...

miadi
14. feb 2020

oslavujeme mne nevadi dostat kvety kazdy rok aj na urcity “umely sviatok “ aj na Valentina aj na den matiek a hoci ktory iny den ked to mm napadne. Neoslavujeme meniny je to len meno v kalendari 😆Mamina mi od puberty davala kvety na valentina asi že jej nikto nedal tak sme si ich davali navzajom. Tak dostala žlte ruže. A ja dve cervene kytice 🥰 mm dostal cokoladu Kit Kat uplne obyc ktoru si kupuje hocikedy aj ked by mal mat dietu😊a mala doniesla valentinske karticky do skolky pre spolužiakov aj pani ucitelky.. v marci zas oslavujeme vyrocie svadby a moje narodky. Dobra vecera atd je samozrejmost kazdy den.

lenka2710
14. feb 2020

@redakcia nie, neoslavujeme! Drobnosť si dáme hocikedy počas roka, nepotrebujeme na to špeciálny dátum 😉

suge
14. feb 2020

Valentína oslavujem nákupom valentínskych sladkostí v povalentínskom výpredaji.❤️🍫😁😂

zarao
14. feb 2020

Oslavujeme, je to asi môj najobľúbenejší deň. Tak isto oslavujeme deň matiek, deň otcov, deň žien, deň detí, narodeniny aj meniny a aj Valentína, lebo je to pre nás oslava lásky a vdaka nej tu predsa všetci sme, tak si niečo specialne zasluzi🙂 V bežné dní si nič nekupujeme a nechýba nám to, mame radi tieto výnimočné dní 💕

kikina84
14. feb 2020

Ano,dame si nieco pekne..co neznamena ze ine dni si nic nedavame ,prave naopak..manzel mi hociekedy kupi kvet,alebo pozve na veceru,ale si kupime nieco pekne..ale valentin je skratka valentin a patri sa aspom si popriat nieco pekne..😍

h2
14. feb 2020

@ivkazba To, čo som písala v úvodzovkách, sú slová môjho muža. Mne nevadí, že je to skomercializovaný sviatok. 😃

gladys_07
14. feb 2020

moj muz nechce oslavovat, ja chcem. Tak sme urobili kompromis a darcek dostanem len ja 😀

hrasocek12
14. feb 2020

@redakcia nie neoslavujeme nie je to ziaden sviatok len reklamny tah aby sa viac tovaru a kvetov predalo a aby co najviac zarobili wellnesy a tak... Lasku si prejavujeme stale nepotrebujeme nato jeden den v roku 😐

katkaba1
14. feb 2020

My 'oslavujeme' Valentína každý deň ❤ teda okrem 30.februára😉 14.2. si kúpime sice 'navyše' nejakú drobnosť ale len symbolicky. Tie najkrajšie darčeky sa zatial chystajú v brušku a prekvapia nás začiatkom leta👶👶❤

nevludna
14. feb 2020

Nie🙂 a zijeme

25lenka25
14. feb 2020

My sme s manželom poslali peniažky malému RIŠKOVI namiesto darčeka. A upiekla som medovnícky v tvare srdca.

ludka140281
14. feb 2020

Oslavujeme ☺️♥️ja mám dnes aj narodeniny a moja sestra tiež,ale nie sme dvojičky 😁 sestra má dostala k narodeninám....♥️💙❤️🥂

katka2505
14. feb 2020

Nie nejako špeciálne.Môj muž to považuje za komerčný sviatok a vraj už nemáme 15.Prinesie mi vždy ružičku,ja som dnes bola v cukrárni a kúpila nejaké koláčiky ku kávičke a to je všetko.

leskovael
14. feb 2020

Určite to nieje oslava... Ale vždy si dáme nejakú drobnosť, ja dostanem nejaký kvet... aj synovi dávame čokoládku spolu... dávame si kedykoľvek počas roka, prišlo by mi teda uplne divne sa na Valentína neobdariť úplnou drobnostou.

may32
14. feb 2020

@redakcia pre mňa je Valentino moja dcéra, a jej otec nech si vyznáva u tej druhej s ktorou má podrazil

elenita
14. feb 2020

No ja napriklad partnera nemam, ale s detmi a starymi rodicmi (mojimi rodicmi) si vzdy robime radost milymi drobnostami ... napriklad minuly rok mi dcerka dala vyrobit taky maly vankusik - srdiecko so spolocnymi fotkami, od mojho ocina vzdy dostanem nejaku tu ruzicku, alebo decka mi kupia zakusok v tvare srdiecka, vzajomne si dame pusinky a cokoladky ... je to mile a mna to velmi tesi 🙂

dada0902
14. feb 2020

Tiež neoslavujeme dáme pusu poprajeme a ja som ešte môjmu povedala žiadne kvety aj tak že zvednu a mne to aj tak netreba iba čo doma zavádzajú 😆 čiže takto nejak my sme skromný lásku si dávame stále a netreba to pripomínať takýmto dnom

aylinn
14. feb 2020

Oslavujeme, jasneze si lasku treba davat kazdy den v roku ale Valentin je nato aby to bolo špecialne podla mňa. Minimalne teda v tom, ze nechodime kazdy den v roku na ultra romanticku veceru ako v tento den , ani kazdy den nedostavam tak obrovske kytice, ani take super ranajky do postele. Neviem podla mna je to milé ale každy nech si robí podla seba ❤ pekneho valentina vsetkym 😘😘

caroline_
14. feb 2020

My neoslavujeme nijako.. Ja som zatiaľ upratala, navarila, možno večer dostanem prekvapenie ale pochybujem :D

matulka82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hegrik
14. feb 2020

@25lenka25 my sme s manzelom urobili to iste 🙂 snad to napadlo viacero parov 🙂

terezka1947
14. feb 2020

Tym,ze mame male deti,tak nie nejake oslavy...no akosi v ten den tak inak chuti pusa od manzela s nejakou sladkostou.
Mne sa paci,ze ludia si prejavuju lasku stale a v nietore dni obzvlast. Dost je zivot tazky....