Osviezovač / vôňa na wc

pusinka263
19. máj 2019

Ahoj. Asi si poviete,, to vazne zaklada takuto diskusiu?,, no ano. Poradte prosím osviezovac,nieco vonave nana wc,ktore naozaj prevonia miestnost dlhodobo. Samozrejme nie klasicky osviezovac,vo forme spreja,ktory musim stlacit 🙂 uz som mala viac produktov,ale zatial ani jeden nebol taky.

Dakujem

sarahhhh
19. máj 2019

@pusinka263 ahoj skús Air Wick sprej kde sa kupujú náplne... Je možné ho dať kamkoľvek. Vydrží dlho a môžeš si nastaviť že strekne vôňu každých 5,10 alebo 15 min. Je možné aj vypnúť časovač a púšťať vôňu ručne. A máš širokú škálu vôní. Odporúčam mám doma 3🤭

ivusikk
19. máj 2019

@pusinka263 Rituals má super taká ta flasticka do ktorej dáš drevené paličky 🙂 mne to vždy prevonia cely byt a vydrží 4 mesiace 🙂

tyrkysova_kobyla
19. máj 2019

@pusinka263 suhlasim s @ivusikk, pouzivam aroma difuzery uz par mesiacov a super prevonaju, len nekupuj take len na vodnej baze, ale vodno-olejov, s tymi mam lepsiu skusenost, intenzivnejsie vonaju

lubik87
20. máj 2019

Baby votriem sa .. a nejaká vôňa ruží alebo niečo podobné...

ivusikk
21. máj 2019

@lubik87 Ipuro značka mala tuším aj vôňu ruží alebo potom ten spomínaný rituals a názov vône je Ayurveda 🙂 sú to síce drahšie vône ale nedajú sa ani trochu porovnať z nejakými z dmka ozaj sú kvalitne

lubik87
21. máj 2019

@ivusikk super ďakujem budem hladat 🤗

h_petra
21. máj 2019

Staci pravidelne umyvat zachod a nepotrebujes tam vone.
Synteticke vone do uzavretej miestnosti nie su bohvie co.
Skus trebars eukalyptovy sprej od Saloos.

pusinka263
autor
21. máj 2019

@h_petra samozrejme ze.wc pravidelne umyvam,domestos forever 🙂 ale.jednoducho mam rada.ak na wcku vonia.nieco pekne.

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivusikk
21. máj 2019

@matkamirko @h_petra máte pocit že im tu niekto radil umelé rakovinotvorne latky ? 😳 treba si radšej doplniť informácie ako hneď na niekoho útočiť. Tak isto aj o umývaní wc. Vy viete akých má človek susedov či doma nefajčia alebo čo a práve s toho odvetrávania sa to dostáva do bytu ? Čo je na tom zle keď chce mat človek doma peknú vôňu ?

h_petra
21. máj 2019

@ivusikk treba sa v prvom rade ukľudniť. Na nikoho som neútočila, poradila som dotyčnej prírodný osviežovač vzduchu založený na éterickom oleji.
Nám sa tiež do záchoda dostáva občas cigaretový dym od susedov, ale aby som si kvôli tomu potrebovala striekať do neodvetrávanej miestnosti spreje, ktoré obsahujú syntetické látky, ktoré teda, nehnevaj sa na mňa, ale zdraviu prospešné asi nebudú, tak to fakt nie.
Pokiaľ to niekomu nevadí a potrebuje to pravidelne inhalovať, pokiaľ má málo zdravotných problémov dotyčná, aj jej rodina, nech sa páči. Nech si tú príjemnú vôňu užíva koľko potrebuje.
Nie je zlé na peknej vôni doma nič, len ide o to, akú vôňu 🙂.

ivusikk
21. máj 2019

@h_petra ja som úplne kludna mne sa len nepáči akým spôsobom ste pani napísali vy ako keby bola nejaká bordelárka ktorá doma neupratuje wc a pri tom ju vôbec nepoznáte. A ak by ste mali lepšie informácie o produktoch vedeli by ste že ste jej neporadili ako jediná prírodné oleje. Tak isto som proti rôznym sprejom ktorý nemá ani žiaden účinok a práve preto som poradila vôňu ktorá je z prírodných éterických parfumov. A vy teda určite umelé sinteticke vone nepouzivate, žiadne deodoranty antiperspiranty toaletné vody. Myslím si že tie práve človek inhaluje cely deň 😂

pusinka263
autor
21. máj 2019

Presne pre tieto zabomysie spory nerada zakladam diskusie, baby ☹

ivusikk
21. máj 2019

@pusinka263 tiež to nemám rada, zvyknem napísať keď viem poradiť ale nikdy v negatívnom zmysle nepíšem🙂 len nemám rada keď niekto rýpe do druhého človeka 🙂

pusinka263
autor
21. máj 2019

@ivusikk chapem 🙂

matkamirko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tyrkysova_kobyla
21. máj 2019

@matkamirko v dnesnej dobe je to tazke, museli by sme vyhadzat vsetok drevotrieskovy nabytok, laminatove podlahy (hrozna chemia, lepidla... )

nada847
21. máj 2019

@tyrkysova_kobyla asi tak. Neni to jednoduche. Ale ja napriklad sa snazim chemii tiez vyhybat tam kde to ide. Napriklad aj sviecky som prestala kupovat lebo som niekde citala, ze to ma vplyv na zdravie cloveka.

sangel17
8. aug 2024

@h_petra ako neodvetrávanej? Vy nemáte za záchodov šachtu s rúrarami? Ja tam mám ešte ventilátor.

luccija
8. aug 2024

Ja kupujem do wecka lacné za euro fiju také modré z Teta drogérie nemám rada sladké vône a toto je gél a dlho vydrží.V izbe mám kvalitnejšiu vôňu od ipuro

aandrea9
8. aug 2024

@pusinka263 https://eshop.ecostep.sk/naplne-do-osvezovace-p... skus pozrieť tu, ale k náplni musis kúpiť aj držiak. Je to drahšie ako klasické osviežovače, my mame iba pohlcovač pachov zatiaľ na skúšku a veľká spokojnosť 👍 ten pohlcovac ma tiež jemnú príjemnú vôňu. A pre upresnenie pre niektoré poriadkumilovne dámy uvádzam, že pohlcovac pachov mame kvôli dvom macacim zachodikom umiestneným v kupelni bez okna.