Oslava narodenín skôr

23. júl 2021

Môže sa robiť oslava narodenín skôr? Napr o týždeň? Lebo som počula že skôr sa nemá robiť

deti95060810
23. júl 2021

vraj to prináša nešťastie pre oslávenca - ale vieš aké sú povery...😉
inak ty si môžeš robiť oslavu narodenín kedy chceš - aj viac krát do roka....😉

ivca88
23. júl 2021

Každá povera má takú pravdivosť, akej sama veríš.
Ja osobne by som za takéto povery ľudí nakopala do prdele.
Len to v človeku strach vytvára...
To ako, nemáš kupovať kočík, lebo dieťa ti umrie. No čo za kkta toto vymyslel...🤦

ciusinka
23. júl 2021

Je to len na tebe,ale ja na základe mojich skúseností už zásadne oslavy skôr nerobím a ani nikomu negratulujem skôr..Raz som oslavovala skôr svoje narodeniny a po pár dňoch som si zlomila nohu..Tento rok exmanžel oslavoval skôr narodeniny nášho syna a o pár dní neskôr nášho syna nakazil koronou..Takže u nás už oslavy vopred nikdy nebudú..

syslik81
23. júl 2021

ja sice narodky neslavim ale pokial malej spadaju na tyzden oslavuje vikend pred ... a nic sa jej nikdy nestalo .. ak sa bojis povery oslavuj 7 dni v kuse a mas pokoj :D

deti95060810
23. júl 2021

@ivca88 zle si to pochopila... bábo môže žena potratiť kedy koľvek počas tehu - a načo ti je potom kočík - budeš sa na neho pozerať?
Kočíkov máš plné obchody nie je to nedostatkový tovar....😉

autor
23. júl 2021

@syslik81 malá ma v pondelok

kkovacovak
23. júl 2021

Máme obrovskú rodinu a oslavuje sa u nás hromadne. Ak by sme mali toto riešiť tak by sme nikdy nenašli žiadny dátum. Takže niektorých oslavujeme aj 2 týždne vopred. Zatiaľ za tie roky nikto neumrel 🤔😄

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka1797
23. júl 2021

u nas v zasade neskor, nikdy nie skor.. ked narodky su pocas pracovnych dni, oslavime to v sobotu

marrilyn
23. júl 2021

@kkovacovak u nas v rodine sa tiez vzdy oslavovalo, resp gratulovalo podla toho ako to vyslo. Zial blba nahoda, 2krat sa stalo (s odstupom par rokov), ze u nas v rodine niekto nahle zomrel kratko pred svojimi narodeninami. V oboch pripadoch im vopred gratulovala ta ista osoba, takze si tuto blbu poveru potom zobrala velmi k srdcu. Neviem ako ta povera vobec vznikla, len co to strasi ludi. Takze uz vyse 20 rokov oslavujeme vzdy az po narodeninach.

autor
23. júl 2021

Tak to dáme na nedeľu 🙂

shinon258
23. júl 2021

Ja neverím hentakým poverám, ale predsa sa hovorí" "nehovor hop, kým nepreskočíš" 😅 u nás jeden ujko oslavoval vo veľkom 50 týždeň pred a ani sa tej 50 reálne nedožil. Čo je samozrejme náhoda, ale mne pripadá normálne oslavovať narodeniny až po, nie pred, ale nie kvôli povere.

autor
23. júl 2021

@shinon258 v sobotu ideme preč a tento rok to vychádza na týždeň tak preto 😁

potvorka88
24. júl 2021

Moja dcéra mala oslavu 4 mesiace po 😀 Nejak sa dovtedy nedalo. Stále boli prekážky a užila si ju rovnako ako keď by bola hneď v ten deň. Netreba s tým tak stresovat

evkamotka
24. júl 2021

Ved to je lautr jedno nie? Ak ma narodky v pondelok a vychadza vam to v sobotu pred narodkami, tak co? Nespravite, aby vas potom neprisla v noci strasit cierna macka ci co? :D klud. Spravte si tak ako vam vyhovuje.

evkamotka
24. júl 2021

@potvorka88 my sme synove teraz v juni slavili po 6 mesiacoch