Oslabená imunita u 4 ročnej a škôlka

inge888
6. feb 2019

Ahojte, chcem sa podeliť o svoju skúsenosť. Možno niekomu pomôžem. Mám 4 ročnú dcérku a ako sme nastúpili do škôlky, bola neustále chorá. Bola 2 - 3 dni v škôlke a potom 2 týždne doma. Takto sa to vlieklo do nedávna. Trápilo ma, že dcérku stále napchávajú lekári len liekmi, až raz sme skončili na pohotovosti, kde bola veľmi milá pani doktorka. Tá sa nás pýtala, či berieme niečo na podporu imunity, samozrejme prešli sme všetkým, ovocie a zeleninu dcérka je každý deň, skúšali sme aj nejaké prášky na predpis od lekárky na imunitu, aj voľno predajné - ako imunoglukan, marťankov, rakytník, probiotiká, multi IMUN, colostrum a iné (už si ani nepamätám čo všetko) a nič nezaberalo. Až nám táto pani doktorka na pohotovosti odporučila, že ak sa máme ako dostať k výrobkom od JUST-u aby sme skúsili Echinacinu. Vraj má výborné skúsenosti s týmto sirupom. Kúpili sme ho a musím povedať, že dcérka je omnoho menej často chorá a dokonca sa aj rýchlejšie vylieči. Začali sme používať od Just-u aj Eucasol - sprej. Nemusím už dcérke striekať spreje, či kvapky z lekárni do nošteka. Stačí nastriekať večer na vankúš a uvolní jej dýchacie cesty. Taktiež jej ho nastriekam na oblečenie keď ide do škôlky, pomáha totiž aj ničiť výrusy. Striekam ho aj do priestoru doma, keď je malá chorá a musím povedať, že sme s manželom neochoreli. Takže za mňa takáto skúsenosť. V prípade otázok rada pomôžem 🙂

beky1813
6. feb 2019

A cisto nahodou sa sa u teba kúpiť 👍