Ošetrí veterinár psíka, aj keď teraz nemám peniaze?

63
15. apr 2021

Dobry vecer chcela by som poprosiť radu ako je to u veterinára ked potrebujem ho navstivit s psikom da sa ze sa hned nemusí platiť keď momentálne nemám toľko kym mi prídu peniazky zobere aj tak psíka dakujem

dominikac321
15. apr 2021

to sa musis opytat jeho...

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
63
autor
15. apr 2021

@cocolino234
@cocolino234 ahoj bol u veterinára vždy pravidelne a je cipovani aj stepeni všetko len teraz sa mu nech poškodil vonku pri venčení nejako sa mu odocil ten bočnú na labke vysie ten nech a vždy keď si to zugne niekde tečie mu krv a zda sa mi že mu to drží len tak asi si ho odtrhol a neviem čo mám robiť co mu stym mam skúsiť racej by som išla ale kedze tuším že to bude vecsia suma a teraz nemám tak neviem.

zojanka
15. apr 2021

@63 či ťa ošetrí bez zaolatenia neviem, ale nemalo by to byť drahé. Môj pes si už dva krár zalomil pazúr v lôžku, zakaždým mu ho len vytrhli, vydenzifikovali a previazali. V ambulancii 5 min a platila som tak do 10€.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
63
autor
15. apr 2021

@zojanka vytrhli on ma ten bocni pazurik chudáčik

zojanka
15. apr 2021

@63 no prvý krát jej trhal ten "vlčí" čo je tak vyššie a jeden krát "normálny". Sekundová záležitosť. Vezmi/požičaj si 10€ a hneď na začiatku povedz že viac pri sebe aktuálne nemáš tak či to bude stačiť.

63
autor
15. apr 2021

@zojanka ďakujem pôjdem objednám sa tam dakujem za radi

biba95
15. apr 2021

@63 nám kedysi padla mačka z balkóna, zohnala som odvoz, utekala zo školy a vetovi narovinu povedala že nemám peniaze ale potrebujem aby ju zachránil (mala som asi 15), že mama potom príde a zaplatí 🤣 a teda pozrel ju, aj rtg urobil, injekciu pichol.. 🙂

mogaa
16. apr 2021

@63 ono záleží od veterinára....ale ak je to nízka suma a nikoho nemá, tak možno psíka aj ošetrí ale samozrejme jeho povinnosť to nie je....ak má rád zvieratá tak samozrejme by ho ošetriť mal, na druhej strane ani teba lekár neošetrí bez preukazu poistenca(ak ťa nepozná)lebo by mu to poisťovńa nepreplatila a ani v reštike ti nedajú obed bez zaplatenia lebo si hladná....

slniecko_12
16. apr 2021

Nam veterinar ponukal splatkpvy kalendar, pritom to bolo len okolo 100 eur, ale musis sa opytat.