Ošetrenie u zubného lekára s narkózou. Kam ísť na Orave?

bambulocka
27. júl 2011

Ahojte babenky.Neviete mi niektora napisat ci je na orave zubar/ka,ktora robi zuby aj pod narkozou...strasne sa bojiiim ☹ ☹ ☹ dakujem

maruschka
28. júl 2011

bambulocka..si môj človek. Mala som zubárku, ktorá bola totálny drasťák-neodborník...Rada vŕtala a trhala všetko, čo jej prišlo pod ruku, totálne ničí zuby každému, kto jej tam príde. 😠 😠 😠 😠 .Samozrejme, vďaka nej som získala panický strach zo zubárov. 😠 😠 Radšej by som si ich nechala všetky vypadnúť, ako dať ošetriť. No potom ma manžel zobral k jednej pani zubárke - skvelej odborníčke, ktorá mi robí zuby bezbolestne bez injekcie. Vždy sa pýta, či ešte môže vŕtať, alebo to už bolí, atď..Skrátka prístup výborný, ohľaduplný a zuby robí naozaj odborne a krásne..Mám ju veľmi rada a je mojou záchranou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Takže niekedy stačí zmeniť zubára a uvidíš, že ten strach z bolestivého ošetrenia a samotného zubára prejde ( i keď tam niekedy idem tiež s malým strachom ) 😀 😀

zuzikak
28. júl 2011

Ja mam tiez uzasneho zubara. Ani sa ma uz teraz na nic nepyta a hned pred vrtanim albo trhanim dostanem injekciu. Jasne, ze nepotrebuje aby som sa mu tam na kresle krutila 🙂 🙂 🙂 a tak tam v pohode vydrzim aj hodinu ak treba. Je to ale sukromnik a vsetko si zaplatis. No mne to nevadi, radsej si zaplatim a mam dobry pristup a kvalitneho lekara ako mat zadarmo a 3 dni pred jeho navstevou nejest a mat zaludocne problemy. Robi aj v celkovej anesteze ale myslim, ze ked k nemu prides, sama zistis, ze to vlastne nepotrebujes a s injekciou vydrzis. Ak chces, poslem ti na neho kontakt.

bambulocka
autor
28. júl 2011

@zuzikak ano poprosim ta kontakt...a dakujem Vam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzikak
28. júl 2011

@bambulocka
Boze mooooj !!! neskutocne moc sa ospravedlnujem ale precitala som si zle prvy prispevok. Moj zubar nie je z oravy ☹(((((( prepaaac !!!!

bambulocka
autor
28. júl 2011

@zuzikak to nevadiiii 😲 😲 😲 😲

zuzikak
28. júl 2011

@bambulocka
no mna to fakt mrzi. Ale keby si potrebovala zubara v bratislave tak sa mi ozvi 🙂

rebekinka
28. júl 2011

ahoj na orave je dost zubarov...A kde presne hladas...

bambulocka
autor
28. júl 2011

@zuzikak dakujeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzikak
23. nov 2011

@zuzikak
Dievcata neviem ci som nespravne ulozila ten nasledovny prispevok alebo sa kdesi stratil lebo som potom spomenula, ze ten zubar je z Bratislavy

majqa28
27. feb 2012

caute baby ,niekto z KE co ma tiez panicky strach zo zubara a nepomohla ani psychologicka?

luciahromadkova
20. apr 2012

@zuzikak ahoj, hladam potrebujem,mozes mi prosim poslat internou postou kontakt? dakujem vopred 🙂