Ortopedická obuv - sandále pre dôchodkyne

28. máj 2023

Ahojte,
kde, prosim, kupujete pre vase starsie clenky rodiny siroku a pohodlnu (bez opatkov, vyvysenej platformy) obuv? Konkretne ma zaujimaju sandale pre "babky" - rada by som kupila tej svojej na leto, nech sa jej konecne vetraju nohy. Ma sirsie chodidla, ktore ju pri chodzi bolia a vybocene palce. Take tie klasicke "moderne" topanky jej nesadli a v meste nemame obchody s inou, specifickejsou obuvou. Teda okrem cinaku a trhu. 🙄 Kam pochopitelne nechcem ist.
Mozete kludne napisat odporucania aj pre zimne cizmy, tie sme vsetky museli tiez vratit spat, vsetko uzke :( aj ked na obrazku vyzerali siroke, makkucke, teplucke, pohodlne.
Dakujem vam pekne za odpoved.

akinomel
28. máj 2023
simsalabim
28. máj 2023

Skus oveckarna.sk. Maju tam roznu obuv na problemove nohy, aj sandale.

autor
28. máj 2023

@akinomel
@simsalabim
Dakujem vam velmi pekne, pozriem. 🙂

kacena4
28. máj 2023

protetika maju super topanky prave pre starsich
popr, priamo cez ortopeda na mieru

marsmykkok
28. máj 2023

Sandále podľa mňa najlepšie si dať vyrobiť v ortopedickým pomôckach na mieru. A zimná obuv, skús ju nahovoriť na šňurovacie celé topánky. Mama ma podobnú nohu a nosí len také cez zimu, šňurovacie.

autor
28. máj 2023

@kacena4
@marsmykkok
Dakujeme vam, skusime. 🙂

luxus10
28. máj 2023

vyborne sandale ma rieker, ak ma velmi siroku nohu, mozno by jej sadol aj pansky model, mavaju take dobre modely ze celokozene, aj stielka a suchy zips na prstoch aj okolo clenkov...

noemi155
28. máj 2023

Keď som bola tehotná nohy ako bakule nič som neobula
Proste hroza a des
V lekárni som si kúpila protetika šľapky a podľa potreby si to prispôsobovala na nohu aku šírku momentálne potrebujem
Skvele šľapky ozaj a veľa ľudí ich používa od lekárov,sestričiek až po dôchodcov

teleskop
28. máj 2023

Rieker