Oriflame a moje skúsenosti

zirafienka
28. júl 2014

Aký máte názor na kozmetiku Oriflame, ktoré výrobky sa Vám najviac osvedčili, ako ste s výrobkami spokojné, s čím máte najlepšie skúsenosti a naopak, ktoré Vás vôbec neoslovujú

lilly0812
28. júl 2014

@zirafienka ahoj, prepáč no ja by som výrobky Oriflame neodporúčala vôbec, teda až na to vajíčku hojivý zázrak, inak nič. Vždy som sa po kozmetike Oriflame vyhádzala.

zirafienka
autor
28. júl 2014

lilly812 to vajíčko, hojivý zázrak kokosové bolo práve v akcii, objednala som si ho práve dnes, máš pravdu, aj ja mám s nim dobré skúsenosti, objednávam si tiež voňačku Amber Elixír, je to príjemná vôňa, nejaké očné tiene, ale telové mlieka a krémy som si ešte neobjednávala

zirafienka
autor
28. júl 2014

@lilly0812 prepáč, zabudla som @, aj som Ťi skomolila nic

lilly0812
29. júl 2014

@zirafienka to je ok, stáva sa. Ja som už skúsila viacero kozmetiky Oriflame, myslím ako krém na ruky,telové mlieko, šampón na vlasy (ten mi vlasy dosť vysúšal) a z dekoratívnej kozmetiky som sa vyhádzala na tvári, raz som kúpila aj pleťový krém Oriflame, po nanesení na tvár ma pleť štípala.

mims_03
20. jún 2015

Na to aby ste sa nevyhádzali treba aj správne si "naordinovať" pleťovú kozmetiku. Pokiaľ viete aký typ pleti máte(mastná, zmiešaná, suchá..) tak treba používať výrobky určené pre tieto typy pleti, inak sa môže stať tak ako aj v mojom prípade že sa ešte viac vyhádžete. Takisto treba dodržiavať 3 základné kroky v tomto poradí : čistenie(gélikom, pri citlivej pleti mliekom), tonizácia a nakoniec nanesenie krému. Pokiaľ pomiešate resp. nedodržíte tento postup opäť vám kozmetika nezapôsobí a dokonca sa môžete ešte viacej vyhádzať. Samozrejme môže tu byť ešte alergická reakcia ale to si treba dať urobiť kožné testy. Pokiaľ ste boli zákazníčka, tieto informácie vám mala poskytnúť kozmetická poradkyňa a pokiaľ ste boli kozmetickou poradkyňou tak s vami mala absolvovať kozmetické poradenstvo vaša sponzorka/líderka/direktorka.

lolitha
9. okt 2019

Mam s Oriflame skusenost s podvodnikmi zavola vam tvrťdi ze ste vyhrali a ozve Vas na pobocku kde Vam nasilu vnucuje vyrobky i registraciu a potom Vas otravuje aby ste si nasilu od nej nieco objednali nakoniec vam trepe ze ste vyhrali ked si objednate Dajte si pozor je to taka stara prefikana pani