Orientačná cena strojčeku na zuby.

25. mar 2020

Dievčatá, som dospelá žena, skoro 30nička a mám "predkus" na hornej čeľusti. Nemôžem sa usmievať a hlavne na fotkách to dosť vidieť, celkovo sa necítim dobre a chcem to vyriešiť, pravdepodobne fixným strojčekom. Viem, že je aj priesvitný Invisalgin, ale neviem či tomu veriť.
Viete mi povedať, orientačne, koľko to stojí?

amelia000
25. mar 2020

Ten priesvitny nosi kamoska a krasne jej to zrovnalo zuby 🙂

autor
25. mar 2020

@amelia000 A koľko zaň platila? Ako dlho ho nosila?

amelia000
25. mar 2020

Tak spominala trojcifernu sumu ale nepamatam uz konkretne kolko..a ako dlho tiez neviem, nesledovala som to nejako 🙂

Zo stranky: Cena liečby Invisalignom pre dospelých sa často pohybuje v rozpätí 2500 € – 4200 €. Ak však ide len o menšie posunutie zubov, ceny môžu začínať už od 1500 €.

andreagartnerova
25. mar 2020

Mala som predkus presne tak ako ty, ale doktor mi skôr odporučil kovový fixný strojček a zuby mi pekne zrovnal cena má vyšla za dva roky okolo 3000e ale to bolo asi 5rokov dozadu .

sissy27
25. mar 2020

Invisalgin funguje, priemerná cena je okolo 4000€. Ale nie je vhodný pre každého, to musí zhodnotiť čeľustný ortopéd.

ecko80
25. mar 2020

Ahoj, vzhladom na vek som nechcela kovovy strojcek, nosila som invisalgin rok a 3 mesiace. Tiez som tomu neverila, lebo bol potrebny dost velky posun (predkus, trhane zuby), ale za mna odporucam. Stalo ma to 3600 €, v TT.

jajka71
25. mar 2020

Svagor je zubar a bol dost na prasky z toho sko sme na tom so zubami, pred rokmi nam kvoli tzv,strojceku na noc trhali zdrave stvorky a vraj to nebolo nutne, ale vtedy to tak bolo. Zver sa do ruk skuseneho celustneho ortopeda, ktory zhodnoti chrup a zhodnoti, ktore riesenie je najvhodnejsie.

danieladeley
25. mar 2020

ja som 3 roky starsia a mam strojcek...fixny, ale nie kovovy, ale keramicke zamky...skoro vobec nie je vidiet..cena cca 3500 za vsetko. ale skor ako sa budes pre nieco rozhodovat, je nutne, aby ta videl celustny ortoped, iba ten ti dokaze na zaklade tvojho problemu doporucit strojcek aky potrebujes....tiez som pred prvou navstevou rozmyslala o uplne inom type