Orange paušál Yoxo

26. máj 2021

Ahoj nemáte niekto prosim skúsenosť ci treba výlučne len isic a itic alebo sa dá dohodnúť a poslať napríklad potvrdenie o tom ze je niekto študent a ucitel (keďže ani jeden ani druhý tie kartičky nemajú). A infolinka ma už 3 krát vypla že sa mi ozvu do 2 pracovných dní ale ja by som to potrebovala vedieť ešte dnes :( ďakujem 🙂

anesim
26. máj 2021

Dcera ma isic pausal, ja som mala niekedy tiez pausal na itic, a overovali si a vzdy pred koncom platnosti iticu mi prisiel aj z orangeu, ze mi bude koncit. Ucitel si moze lahko objednat itic pre seba, nemusi cez skolu.

autor
26. máj 2021

@anesim to je to, ze on ho nechce, lebo by ho nevyužíval vôbec a učí už 8 rokov a nebolo mu ho treba...no škoda ze to takto komplikovane a úradná pečiatka zo školy im nestačí 🙈

anesim
26. máj 2021

Ja som si tiez dala itic najprv kvoli orange, som mala o 5 € lacnejsi pausal mesacne, dcera ma isic pausal 2 rok a teraz ked jej skonci, prejde na YOXO, a vdaka isic pausalu vyhrala cez orange iphone 😁, . Ten itic si moze dat aj teraz, plati vzdy 1 rok, cez internet ked ho objedna, tak mu pride do tyzdna a len si tam nalepi potom svoju fotku, nemusi od zaciatku sk roku

autor
26. máj 2021

@anesim ďakujem veľmi pekne za info tak skúsim mu to takto vysvetliť 😁

hettinka
26. máj 2021

Vybav si kartičku, 10€ sa platí, ale na zľavách sa to mnohonásobne vráti. Zľavy sú v mnohých obchodoch, reserved, mzone, Martinus, restiky, lacnejšie skipasy, plavárne… ja ročne ušetrím aj 300€

hettinka
26. máj 2021

@anesim môže si ISIC paušál nechať, Yoxo je o 6€ drahsi

autor
26. máj 2021

@hettinka ďakujem za info, to znie super ja som si o tom popravde ani nečítala na čo všetko sa to hodí ale teda asi to ma dobre využitie za ten poplatok 🙂

anesim
26. máj 2021

@hettinka ja viem, ale ma tam viac dat