Orange - dvíhanie cien

29. júl 2023

Ahojte neviem sa nikde dopátrať ci orange zasa dvíhal ceny. Platila som 26.50 a už druhý mesiac mi došla faktúra za 34 eur. Myslela som si ze to bolo tým, že som bola v zahraničí a neriešila som to. No teraz mi došla zas vyššia faktúra. Nedostala som žiadny mail ani nič o dvíhani cien. Skôr ako zbehnem na pobočku sa rozčuľovať som sa chcela opýtať tu. Ak dvíhali a mate toto info do kedy sa dá odstúpiť od zmluvy? Ak dvíhali tak už je to tretie zdvíhanie cien tuším.
Ďakujem za info 💖

lukbe
29. júl 2023

Veď treba preštudovať faktúru.

valeriakadarova
29. júl 2023

Ahoj, nie zatiaľ Orange nedvíhal ceny. Nevyužila si niečo mimo tvojho paušálu? Napríklad ja mám stále vyššiu faktúru kvôli sms lístkom na MHD 🙂 skús pozrieť faktúru alebo aj online nájdeš kompletne rozpísanú spotrebu...

zuzkaa1991
29. júl 2023

My sme odosli zz orange aj telekomu mame RADOST fakt topka vsade signál a 20eur ma manzel uplne všetko neobmedzene....
Predtým platil 40 az 50eur mesacne lebo vkuse na datach pzoera film atd

alenamihal
29. júl 2023

Neskoncila ti zmluva s nimi ?? Mne tak o2 zdvihli z mesiaca na mesiac ,tak som sa aj zdvihla haha a presla som do Radost a max spokojna ...20eur mes. a frcim vsade na neobmedzenych este aj v zahranici ....

lizatko1009
29. júl 2023

Orange niekedy

lizatko1009
29. júl 2023

Orange teraz. Neskončila ti viazanosť? Ja som si dala go biznis mam nekonečné hovory, sms, 36g internetu

autor
29. júl 2023

@lukbe ja som faktúru skúšala otvárať ale nejako mi to nechce ukázať podrobný výpis. Samozrejme ze som to skúšala ako prvé.

autor
29. júl 2023

@lizatko1009 ja to mam každý mesiac rovnako. Preto nechápem a dva mesiace po sebe 34 eur.
Koniec zmluvy mam október

lizatko1009
29. júl 2023

Ale ale um predčasne konci taka ešte zľava nie 24 mesiacov ale menej, preto to mas tak, to znamená, ze uz mozes u nich meniť pausal

autor
29. júl 2023

Ďakujem podarilo sa mi v maily otvoriť faktúru cez aplikáciu som nevidela nič. A mam tam bonus na paušál a ten mi skončil preto mam navýšenu faktúru. Ďakujem. Ospravedlňujem sa za zbytočnú otázku 😁

lukbe
29. júl 2023

No tak jasné,choď sa spýtať,možno by mohli dať aj nejaký ďalší bonus😉

karinka223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. júl 2023

@karinka223 Ahoj nekonecne volania a sms a ukazuje mi v aplikacii 36gb dat. Plus splácam telefón 17 eur k paušálu🙂

missviolet
29. júl 2023

inak aj mne to slo hore, tiez sa musim dopatrat, o co ide

ptvw
29. júl 2023

@alenamihal ved radosť patrí pod o2 😁

niekto2hy
29. júl 2023

Cez web orange sa da prihlasit do zakaznickej zony,tam je aj podrobny vypis. Orange posielal mail,pred mesiacom o dvihani cien.

autor
29. júl 2023

@niekto2hy ja som pozerala mail a nič som nenašla ani v spame. Na internete som sa dočítala ze dvíhajú ale neviem ci nie len tie Business pausal alebo aj klasické. Keby aj klasické tak idem hneď preč aj keď mi konci viazanosť o 3 mesiace.

walentina7
29. júl 2023

Ja mám O2. Nabijam si kredit len raz za tri mesiace 6€ a mám pokoj. To mi stačí raz za čas zavolať napr: k lekárovi. Ostatnym znamym volam a pisem zadarmo cez WhatsApp a Viber.

kris_tin257
29. júl 2023

Aj ja sa hlásim, posledné dva mesiace mi šli faktúry hore tiež sa chystám ísť do orangu to riešiť

janka1011
29. júl 2023

Áno, Orange dvíhal ceny tým, že zrušili pôvodné paušály a nové sú oveľa drahšie. Prišlo mi to mailom.

alenamihal
29. júl 2023

@ptvw viem a?? a co ma s tym orange ??