Orange - čakanie na iPhone

le9861
17. dec 2021

Ahoj,

Pred týždňom a pol som si objednala z Orange iPhone 12 spolu s paušálom. V case objednávania stránka vypisovala, ze mobil príde za 2-3 dni. Doteraz nič, nie je ani v procese balenia. Na FB mi odpísali, ze čakajú ja dodávateľa. Tvrdia, ze vôbec nevedia ako dlho to bude trvať, tak prečo zavádzajú so stránkou? Vybrala som si 12tku, pretože bola jediná dostupná ihneď a predsa tomu tak nie je.

Mate podobne skúsenosti? Ako dlho Vám chodil iPhone od Orange ?

Ďakujem!!

pracujucazienka
17. dec 2021

Super..pochválila si sa že si si kúpila iPhone a teraz čo??ako to mame my vyriešiť keď ony nevedia kedy im príde??neviem zavolaj do Applu do Ameriky,že ty si si objednala 12 že kde ho máš?neviem ja som čakala asi mesiac a teda nepísala som kvôli tomu na kona..rieš to s kompetentnými ľudmi..bože mám tak rada tieto príspevky k ničomu

banderaska29
17. dec 2021

@pracujucazienka och super ! po tvojom komentári bude autorka určite múdrejšia. mimochodom -
aj ty si sa pochválila ze si si ho kúpila a dokonca že si naň čakala asi mesiac! no teda. ako si si to vôbec mohla dovoliť 😀

niekto2hy
17. dec 2021

,,Ako dlho Vám chodil iPhone od Orange" Ked mu narastu nozicky,tak zacne mozno aj chodit.😎

pracujucazienka
18. dec 2021

@banderaska29 nie ja som jej odpovedala na otázku že som čakala mesiac ale riešila som to s ľudmi ktorými treba..a tvoja odpoved trosku chyba..naháňas lajky čo??

katulkagajdos
18. dec 2021

@le9861 manžel tak cakal na hodinky- v podstate podobný scenár- je smutne takto zavadzať zákazníka, lebo 3 mesiace si platil paušál ku ktorému mal dostať aj hodiny a tri mesiace ich nemali- ich odpoved bola v štýle- môžete zrušiť zmluvu… takze asi tak 🤦‍♀️

banderaska29
20. dec 2021

@pracujucazienka nie odpovedám iba na tvoj primitívny dotaz a asi somnou viaceré súhlasia. 🙂

pracujucazienka
20. dec 2021

@banderaska29 tak daj odpoved na otázku čo dala zakladateľka..že primitívny si ma pobavila takto na večer..mna ty neurazíš 😂

pracujucazienka
20. dec 2021

@banderaska29 chod si “honit” ego na niekom inom tu ti to nevide moja 😉

banderaska29
21. dec 2021

@pracujucazienka ja nemam ihpone a už vobec nie z orange 😀

kaja01
21. dec 2021

Ja som objednávala 20.11., vtedy bol na stránke nedostupný, hneď ako naskočil ako dostupný, tak do dvoch dní mi bol dodaný, to bolo okolo 15.12.

pracujucazienka
21. dec 2021

@banderaska29 takze teraz koho odpoved bola primitivna??super..tlieskam ti..fakt úžasne predviedla si sa 👏🏻..a inak ihpone asi nemá nik na svete ..o áno Orange je smrrrt 🤣

banderaska29
21. dec 2021

@pracujucazienka no tvoja odpoveď bola primitívna. 🙂 stále to hovorím. 🙂

pracujucazienka
21. dec 2021

@banderaska29 asi som sa rozplakala..úplne si ma odpísala..neviem čo budem robiť..asi sa mi zrútil svet z tvojich odpovedi..budeš mojim príkladom do budúcnosti..😭😭

monka105
22. dec 2021

@le9861 S dodávkami iphonov je teraz všeobecne problém. Raz za pár mesiacov príde naozaj len pár kusov a čaká na ne x ľudí. Nemyslím si, že zavádzajú. Ak si si objednávala telefón cez internet, proste tie dostupné kusy ešte predtým stihol nejaký predajca rezervovať zákazníkom, ktorí naň čakali dlhšie a pravdepodobne to neovplyvnilo stav skladu.

nikyy
9. jan 2022

@le9861 Dobrý deň, môžem sa spýtať došiel Vám už mobil ? Ďakujem

le9861
autor
9. jan 2022

@nikyy 12 64gb označený ako dostupný v case objednania stále nič. Písala som im, avsak nevedeli poradiť. Keď som už zavolala, pán vedel trochu viac. Povedal síce že 12 64gb nevie kedy pride (čakám už viac ako mesiac), ale povedal mi že je na sklade 37ks 12 128gb. Takze som to hned s ním vyriešila, stornoval prvý mobil a zadal druhý. Cenovo rozdiel 40e ale na sledovaní zásielky už píše , že bol odovzdaný kuriérske spoločnosti (trvalo im to cca 3 dni).

nikyy
10. jan 2022

@le9861 ja som si objednavala tiež ešte v decembri a stále mi nič neprišlo tak preto sa pýtam že ako ste natom ..

jarkove
11. jan 2022

ja čakám už 2 mesiace na iphone 13 PRO.....od začiatku novembra...Telekom