Oprava koliesok na kufri

30. júl 2023

Jedno kolecko na cestovnom kufri mi odislo....Je moznost ze mi to jedno kolecko vedia nahradit niekde?Nechcem vyhadzovat kufor ked je uplne ok az na kolecko kt.odislo...Ostatne 3 funguju....

zuzanka.zuzu
30. júl 2023

pozri Hornbach alebo podobné hobby markety, kúp si 1 koliesko (alebo 2 aby to aspoň nejako vyzeralo), jeden šrobovák a opravené 😉

moonlight1210
30. júl 2023

Ako je to koliesko poskodene? Co znamena, ze odislo? Uchytka na to koliesko je ok? Ci aj ta je poskodena?

sweet20
30. júl 2023

v akom meste?

sweet20
30. júl 2023

moji rodicia opravuju kufre aj veci uz 20 rokov.. kufor je dobry ale kolieska sa rychlo pokazia 🤔

autor
30. júl 2023

@sweet20 Bratislava a dam foto neskorsie.Len teraz nie som pritom...
@zuzanka.zuzu No neviem ci toto zrovna pojde tak ako spominas....

zuzanka.zuzu
30. júl 2023

no a čo si myslíš že v opravách čaruju? veď tam ti to koliesko tiež nejako musia vymeniť a urobia to tak ako ty

autor
30. júl 2023

@zuzanka.zuzu Boze ty si "Jednoducho Maria"...Kolecka by mali vsetky sediet...Aby sa dalo s kufrom hybat do stran...Logicky ak zamenim kolecko co nebude sediet tak mi to skor kufor zaparkuje ako pojde...A ano caruju ne ako ty a tvoja jednoduchost...

zuzanka.zuzu
30. júl 2023

prajem ti aby si našla taký servis, síce som ti poradila ako to ide lacno a jednoducho, ale zaslúžiš si drahú starostlivosť 😉

sweet20
30. júl 2023

aha, tak oni to maju v Presove, ale uz im poslali kufre aj baliky z ciech.. a ako tu niektore hovoria, tiez si ich zakaznici myslia, ze caruju lebo daju dokopy aj nemozne.. preto maju prevadzku 20 rokov aj ked uz su na dochodku.. 😅😅

zuzliacik
20. jan 2024

@sweet20 Dobrý deň, prosím boli by ste taká zlatá a dali mi kontakt, mám doma jeden kufor ktorý sa snažím dať opraviť už 3 roky, možno by vaši rodičia vedeli nejako počarovat 😊

sweet20
Autor odpoveď zmazal
Zobraz