Oplatí sa ísť na blší trh do Trnavy?

margareta76
13. nov 2013

Ahojte. Teraz v sobotu sa chystam ist do Trnavy po prvy krat na blsi trh. Este som na niecom takom nebola. Oplati sa ist? Boli ste spokojne? Dakujem za Vase odpovede 🙂

margareta76
autor
13. nov 2013

Prave som zistila, ze blsi trh v TT byva na viacerych miestach. Teraz v sobotu ma byt (nechcem pisat konkretnosti, aby ma nahodou nevymazali, ze robim reklamu 😒 ) vonku a na dalsiu sobotu t.j. 23.11. ma byt v inom centre (pravdepodobne v interiery). Boli ste spokojne s obidvoma typmi blsieho trhu?

klaudulenka
22. nov 2013

Ahoj...blšie trhy v TT sú super.....väčší je podľa mňa ten na Luinčianskej,ktorý bol minulý týždeň...ten čo bude teraz na Družbe je zdá sa mi o niečo menší,ale i tak je tam dosť predávajúcich.Ja ak mám čas idem vždy na obidva blšáky-vždy sa mi to oplatilo-nikdy som ešte neľutovala,že by som tam išla zbytočne.... 🙂 Takže určite odporúčam sa tam ísť pozrieť!

baabuuu
9. mar 2014

ahojte,viete mi prosim poradit kde najdem termin a miesto dalsieho blsieho trhu/trhov?dakujem

hexapla
5. apr 2014

Sledujte si stranky materskeho centra a mamaklubu. V programe alebo na stranke mavaju oznamy.