Oplatí sa inzerovať vecičky v bazáriku?

romcix213
19. jún 2023

Ahojte baby,mám doma hrozne veľa vecí po synovi a napadlo ma nafotiť to a predať,niektoré sú nové oblečené pár krát,ale neviem čo a ako? Tie čo máte bazáre aj tu na koníku, oplatí sa to? Poprípade ešte jedna moja otázka, zarábate niektorá z domu? Nemyslím MLM predaj alebo niečo také ale reálne niečo čo vám zarobí,predávala som cez MLM ale nešlo mi to,momentalne ešte predávam cez jednu značku tá mi celkom ide ale potrebujem nejaký ďalší príjem.

Áno mám dieťa,s partnerom je to dosť zložité ale dáva mi výživné,momentálne je to tak že nemôžeme bývať spolu lebo on má chorú maminu a ja tiež zase pomáham tej svojej
Som so synom doma lebo minulý rok mi ho nevzali do škôlky,vezmú ho v Septembri ale rada by som popri prídavkom a peniazom od partnera ešte niečo mala,snažím sa byť samostatná preto aj keď žijem s maminou snažím sa nakupovať,aj platiť jej niečo navyše ak treba,zaplatiť nákup potravín, varím takže vlastne mamina chodí do práce a ja som doma a starám sa o domácnosť a vlastne keď má poobednú tak aj o brata ktorý chodí do školy,učím sa s ním,chodím s ním na tréningy a tak.

Ďakujem za odpoveď ❤️

stormie
19. jún 2023

@romcix213 ja som tu 3 roky nevedela predat znackove veci za par € a to myslim znacky ako jacadi, ralph laurent, gap, majoral - napr sukna alebo rifle po 3€ … mala som toho plnu komodu tak som to par tyzdnov dozadu vsetko chytila, nabalila do vriec a smer charita. Uz tu nejdem pridavat a snazit sa predavat ziadne oblecenie, lebo za ten cas co tym zabijem za doslova par € rocne mi to nestoji a este mi to doma zabera miesto. Netvrdim ze som nikdy nic nepredala, ale neda sa to brat ako prijem na prilepsenie a uz vobec nie pravidelny.

sima1415
19. jún 2023

Neoplatí ...koľkokrát majú ľudia problém si pre to prísť aj keď to darujem 🙈

judit47
19. jún 2023

Pri predaju musis mat stastie na ,,zaujemcu,, a aj cenu primeranu.

Syn mal svetrik ako babatko zhanala som ho ked mal rok v inej velkost-novy stal okolo 8€ pani ho mala za 8€ uplne novy,pisala som jej ci obyc s postou za 7 mi ho posunie-nie neposunie a doteraz ho ma v bazare nepredany(z principu som ho od nej nekupila potom uz). Ja chapem ze je to luto cloveku ak zato da plnu sumu ale oblecenia je taky prebytok a za par € sa daju nove kupit ze vyslovene bud baliky alebo to musi byt nieco co ,,ide na dracku,,

sandra151
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
19. jún 2023

Predajom veci urcite nezarobis. A praca na doma? Nepises vobec co vies, jazyky, uctovnictvo, programovanie 🤷
Ja napriklad sijem a vysivam, mam doma sijaci aj vysivaci stroj. Najskor, ze na zabavu a teraz je to uz aj na privyrobenie, ale teda len take prilezitostne.

yoxinka
19. jún 2023

Tu v bazáre sa mi veci na oblečenie podarilo niekam distribuovať iba v prípade, že som to nabalila tematicky (dievča, chlapec, zimné, letné …) a ponúkla to ako balík oblečka na darovanie. Alebo som to ponúkla za 5€. Balík ozaj kvalitnéjo značkového oblečka. Takže odpoveď na tvoju otázku, nie, neoplatí sa. A určite na tom nijako nezarobíš.

romcix213
autor
19. jún 2023

@martinkatinka no som vyštudovaná kozmetička,viem doučovať,jazyky mi nešli maturovala som z nemčiny,ovládam programy v počítači viem fotiť,viem líčiť,je toho možno viac len nie všetky veci viem dokonale
@yoxinka no asi skúsim Vinted čo som tu videla
@sandra151 na Vinted som neskúšala,mám tam nejaké svoje veci ale nepredala som nič preto sa snažím skúšať všetko,aj MK aj Vinted aj na FB som dávala nejaké veci,nechcem vyslovene zarobiť ani z toho spraviť príjem len mi to zbytočne leží doma v krabiciach a ja ďalšie dieťa mať nemôžem a kým bude mať súrodenec deti,trochu to potrvá🤷🙄
@judit47 nie sú tam vyslovene značkové veci,ale sú tam veci ktoré by som pod 3€-10€ nepredala jednoducho nové veci, nepoužité čo som dokonca nové dostala mi je ľúto predať alebo len proste darovať,aj keď je to pre dobrú vec,ale mám kopu vecí použitých nepoškodených ktoré chcem zaniesť do jedného detského centra pre deti a matky
@sima1415 tohto za práve bojím
@stormie musím niečo vymyslieť poprípade skúsiť nájsť na blízku nejaký bazár vonku,nie ja nete alebo blšak alebo to skúsiť dať do sekáčov

mameha7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinkatinka
19. jún 2023

@romcix213 a co by si chcela doucovat?

kulumulu123
19. jún 2023

@romcix213 opalti ak si schopna ich pomerat a uviest skutocne miery...
Casto sa mi stava ze poprosim niekoho o zmeranie napr dluky rukava od podpazusia po zapestie, alebo nohavice od rozkroku po clenok, resp rirku pasa a dist vela maminiek tu na mk si s tym nevie dat rady potom mi chodia veci ktore su bud uplne velke v lepsom pripade lebo dieta dorastia alebo totalne male a ja mam kopec odpadu ktory iba v lepsom pripade posuniem dalej v horsom vyhodim....

romcix213
autor
19. jún 2023

@mameha7 mám to tak pofotene ako súpravy aby sa to ľahšie predávalo,
@martinkatinka ovládam chémiu, biológiu, dermatológiu,zdravovedu, slovenčinu a mám strašne veľa maturitných tém napísaných,čo ich iní dostávali od niekoho ja som si všetko písala poctivo takže doteraz to všetko mám
@kulumulu123 s meraním nemám problém,na veľa veciach je vysačka s veľkosťou takže je to tam aj napísané ale s meraním som nemala problém,ak by bol záujem nemám problém nepremerať tie veci

martinkatinka
19. jún 2023

@romcix213 lebo na doucovanie potrebujes aspon pedagogicke minimum. A co sa tyka ovladania pc, to uz vie na uzivatelskej urovni kazdy. A taka kozmeticka moze robit aj z domu, popripade ponukat tieto sluzby, to je teraz velmi ziadane.

martinkatinka
19. jún 2023

@romcix213 visacka sa nepise s Y, to len na margo toho, ze chces doucovat napriklad tu slovencinu 😉

romcix213
autor
19. jún 2023

@martinkatinka asi mi preskočilo to íčko, pedagogické minimum nemám ale dokázala som učit syna maminej známej ktorý prepadal z chémie tak aby spravil reparát na základnej na 2jku,takže si myslím že mi to celkom ide

romcix213
autor
19. jún 2023

@martinkatinka myslela som skôr tabuľky,excel počítanie a tak

martinkatinka
19. jún 2023

@romcix213 no ak ovladas tabulky na vysokej urovni, potom aj to je cesta. Myslim tym vsetky funkcie s tym spojene....vzorce, konstanty, odkazy ...

romcix213
autor
19. jún 2023

@martinkatinka v rámci možností,učila som sa to ešte na škole a tam takmer dva roky nie som,takže by som si to musela zopakovať poprípade vyskúšať či to viem ale vždy mi to išlo takže,poprípade mi išlo aj písanie takže by som vedela písať referáty,práce

martinkatinka
19. jún 2023

@romcix213 ale ved tak skus, ak si myslis, ze by ti to teda islo....

nevenka
20. jún 2023

Baby, ja tu kupujem overene znacky, co detom sedia. Aj lacnaky z Lidla, soft bundy, ked nemaju nove v eshope ich velkost. Alebo topanky, raz-dvakrat obute. Synovi sedia Lasocki, na jesen som kupila nove a po tyzdni vyzerali ako keby ich nosili pred nim dalsie 3 deti. Tak som teraz kupila vacsie cislo, moerny suchanec, nic strasne a za 13 eur. No nedam 45 a bude to o chvilu ako tie stare 😅.
Alebo potom bolerko pletene k satam elegantnym, ale to som teraz nahodou na Vinted objavila, dospelacke velmi nie, lebo to maloco mne sadne. Mini bodycka zavinovacie som dcerke kupovala, lebo 56 jej boli velke. Po 2 eura za kus a super. Nikdy som nemala problem, aj ked som predavala ja, napriklad satku na nosenie, nepouzite latkovky...

judit47
20. jún 2023

@romcix213 chapem ale s tym ze to proste nepredas pod cenu treba ratat ze to mozno nepredas vobec.

Ked mozem mat novu vec s blockom za 15€ nekupim ju za 10 plus postovne z bazaru chapes.🙂tie ceny musia byt ah atraktivne pre kupujuce ak je postovne take ake je