Operátor Radosť a 4Ka

simonahrablova
7. máj 2024

Dobrý deň. Chcem sa opýtať.
Mám operátora 4ku už asi 2 roky neustále mám problém s internetom. Žiadny signál ani na volania( a to hlavne v Bratislave). Som z toho už nervózna. 2 roky to riešim a vždy sa ma na konci telefonátu (keď som im tam volala) opýtajú aký druh telefónu mám. Keď odpoviem iphone dostanem odpoveď že to je tým.
Kamoška mi odporúča operátora RADOSŤ. Chcem sa teda opýtať máte s ním nejaké skúsenosti ako užívateľ iphonu? Sú tam tieto isté problémy a keby náhodou máte nejaké odporúčanie na dobrý paušál ktorý nebude stáť 80€?

16zolik16
7. máj 2024

@simonahrablova mám radosť a pokým budú fungovať budem u nich.Aj ja som mal 4ku a katastrofa nikdy som nemal signál nerozmýšľaj a ber radosť ja mám všetko neobmedzené platím 20€ a som mega spokojný

dagas
7. máj 2024

@simonahrablova ja som prešla zo štvorky do radosti a nemám problém. Neskutočne ma vytáčalo že som nemala signál ani v meste...a tá ich odpoveď že to je telefónom majú asi na každý druh telefónu..🤦 a keď ma presviedčali že veď internet mi musí ísť a mám si reštartovať telefón 🤣

monika553
7. máj 2024

Mam radost. Máš týždeň na vyskúšanie sim. Potom sa rozhodneš, či chceš n nimi pokračovať a aký chceš paušál. Môžeš si potom k nim preniesť aj číslo.

inekafe
7. máj 2024

Radosť bez diskusie. Mam ju cez 2 roky, X ľudí z okolia si ju počas tejto doby tiež dalo na moje odporúčanie a všetci si neskutočne pochvaľujú. Najdrahší paušál je za 20 eur, je neobmedzený, signál máš skoro všade a bez problémov, aj internet, je to vlastne sieť O2. Ak by si chcela, viem ti poskytnúť zlavovy kód na 50 % - najprv máš prvý týždeň úplne zdarma, keď ti príde SIM karta, no a potom prvý mesiac iba za polovicu po použití kódu. Keď tak kľudne napíš správu, poradím, vysvetlím 🙂

simonahrablova
autor
8. máj 2024

@inekafe
@monika553
@dagas
@16zolik16
Veľmi Vám ďakujem všetkým🙏 naozaj som si myslela že ja som už taká hlúpa a neviem si nastaviť internet ale vidím že to je chyba operátora. Určite radosť vyskúšam a
@inekafe ďakujem budúci mesiac to budem už riešiť a určite sa ozvem teraz toho mám ešte veľa🙏

niekto2hy
8. máj 2024

@16zolik16 Jedine ze by sa telefon pouzival v betonovom kryte pod zemou,potom by bolo tvrdenie ze nie je signal asi spravny. 4ka ma narodny roaming Orange,je to potrebne zapnut v nastaveni telefonu.

niekto2hy
8. máj 2024

@simonahrablova Iphone je dual Sim - e-sim a klasicka sim karta.

16zolik16
8. máj 2024

@niekto2hy čo?

niekto2hy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simonahrablova
autor
9. máj 2024

@niekto2hy orange nastavený mám ale aj tak to nefunguje

akinimodk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz