Operátor 4ka

darinaslay
1. nov 2023

Prajem pekný večer, chcem sa spýtať. Používam 4ku už nejaké tie 2 mesiace, a všimla som si že nie všade mi idú dáta. V dedine mi napríklad nejdu vobec a signal tam je.. Neviete prečo mi to robí popriade neda sa to nejako zmenit bud v aplikácii alebo nastaveniach v mobile ? 😨

julia_a_romeo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maranco
1. nov 2023

@darinaslay Povol si v telefóne dátový roaming, potom ti pôjde internet cez Orange sieť.
https://www.4ka.sk/data-vsade

taminka1986
1. nov 2023

@darinaslay 4ka je pekna sprostost. Lacne a nic mi neslo. Orange je teda drahsi ale aspon ide vsetko co potrebujem

taminka1986
1. nov 2023

@maranco nie vsade.Mne neslo ani tak. 4ka je proste shit

niekto2hy
1. nov 2023

@taminka1986 Mne funguje 4ka,len data,bez problemov.

nikpa
1. nov 2023

@darinaslay slabý signál, otrasné 🙄

taminka1986
2. nov 2023

@niekto2hy no ja by som to nechcela ani zadarmo 🤦

niekto2hy
2. nov 2023

@taminka1986 Modem do routera a pokryje internetom domácnosť.

arasidka123
2. nov 2023

@darinaslay mne robí to isté a čím ďalej tým viac rozmýšľam, že zruším číslo..

tomih2
11. dec 2023

Moja skúsenosť s týmto operátorom: Mal som nekonečnú radosť od O2, volala mi pani zo 4ky že mi vie ponúknuť to čo mám ale o 4€ mesačne lacnejšie (čiže za 16€) - neobmedzené dáta doma a v zahraničí, neobmedzené volania + sms. Vravím si to je skoro 50€ za rok, vyskúšam. Pýtam sa pani ako je to s pokrytím lebo že som počul nie dobré skúsenosti. Ubezpečovala ma že na tom neustále pracujú, že je to momentálne výborné, nakoľko používajú aj sieť od Orangeu, že v mojej lokalite je hneď niekoľko vysielačov, nemusím mať obavu. Ok, dohodli sme sa, tvrdila že sim-ka príde do 3 dní a následne do 3 dní sa uskutoční aj prenos čísla, nemusím nič riešiť len čakať na sms. Kuriér prišiel asi na piaty deň, a prenos trval ďalší týždeň. Takže už hneď prvá vec čo som si povedal že nieje tak ako mi bolo sľúbené. Následne však prišlo to horšie - veď ja nemám signál! Doma ešte ako tak, mobilný signál OK, dáta chytalo z roamingu. V práci nula bodov, ani mobilný signál, nieto ešte internet. Iba mi chodili sms-ky o zmeškaných hovoroch čo sa mi nevedeli ľudia dovolať. Bol som na služobke v ČR, cestou pokrytie hrozné, viac nešlo ako šlo. Roaming v ČR OK. Z toho signálu som zúfalý, keďže potrebujem byť dostupný. Vraciam sa do O2, požiadal som o prenos čísla späť, v O2 všetko zariadili, keď mi prišla sms od 4ky že zaregistrovali žiadosť o prenos čísla, vypli mi dáta a odvtedy mi nejde internet vôbec. Zajtra sa mi má aktivovať nová SIM z O2 a už konečne budem mať pokoj od tohoto NAJHORŠIEHO OPERÁTORA v SR. Nikdy viac rovnakú chybu neurobím.