Omylom som vytočila číslo 112

vikinaa01
11. jún 2024

Dobrý deň potrebujem poradiť,mala som mobil vo vrecku a omylom sa vytocilo číslo 112 nevšimla som si to pokiaľ sa neozvali a hneď hovor neskončili,neviem čo teraz či mi niečo hrozí alebo nie. Za info ďakujem.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rusalinka
11. jún 2024

Ja som takto zavolala z auta, chcela som zapnúť svetlo, nepozerala som sa a namiesto svetla som stlačila SOS. Vypnúť sa to nedalo, zavolali, vysvetlila som, ospravedlnila sa. Pochopili, očividne som nebola ani prvá ani posledná 🙂

thereisabear
11. jún 2024

Pred časom som mala mobil, čo mi sám od seba niekedy vytáčal 112. Žiadna pokuta neprišla, ani nič podobné.

babababka
11. jún 2024

Ospravedlním sa a hotovo.Stať sa to môže hocikomu,dôležité je povedať:pardon,ide o omyl.

vikinaa01
autor
11. jún 2024

@taynee Ja som im nepovedala nic,všimla som si až keď hovor ukončili :/

klip0
11. jún 2024

@vikinaa01 a koľko trval ten hovor ? Tak asi usúdili sami že ide o omyl

bloger
11. jún 2024

Nie nič ti nehrozí.

thirstymonk
11. jún 2024

Moja sestra praxovala ma dispecingu 112 a vravela, ze kym clovek nerobi vyslovene svinstvo (napr. dajaka banda podpalovali bedne a potom volali 112, ze "aj tak nas nechytite"), tak to nikto riesit nebude, ze sa to nikomu nechce.

larisa
11. jún 2024

Aj mne sa stalo ze náhodne mobil začal vytáčat 112 ale našťastie som to rýchlo zrušila.

jomarch
11. jún 2024

@vikinaa01 mne sa to tiez stalo, omylom som to vytocila ani som nevedela a zistila som to, az ked hovor bezal 13 minut. nezlozili, asi pre istotu, ak by islo o nejaku emergency. ja cela biela zelena samozrejme 😂😂😂 ze budem platit za vyjazd alebo co, rychlo som to skoncila a volala naspat, ospravedlnovala som sa a operator, inak velmi mily, mi vysvetlil, ze sa to stava velmi casto, ze ludia aj len tak vo vrecku nechtiac vytocia 112. nemas sa coho obavat.

vikinaa01
autor
11. jún 2024

@klip0 pár sekúnd

michaela329
11. jún 2024

@vikinaa01 nie, mne sa to tiež stalo. Volali mi naspäť, ospravedlnila som sa a bolo to ok.