Okradli ma vo fitku

28. júl 2022

Ahojte,
dnes som bola cvičiť a stala sa mi nepríjemná vec. Odcvičila som a išla do sprchy, vo fitku máme v jednej miestnosti niekoľko spŕch a bola tam nejaká žena, tak som sa vyzliekla vo vnútri v sprche a prevesila si vyzlečené veci hore cez sprchu. Bohužiaľ ani som si nevšimla ako, zmizlo mi to prepotené oblečenie. Štve ma to, lebo to bol úplne nový značkový set za niekoľko desiatok €. Ako som vyšla a zbadala že mi zmizli veci, tak tam tá žena už nebola. Pozerala som aj či to niekde nespadlo na zem a prehľadala celú šatňu aj pod lavičkami, nanešťastie nič. Spýtala som sa aj baby na recepcii, ale povedala mi že nemôže s tým nič urobiť, kamery tam nemajú a aj keby mali, tak záznam by mi ukázať nemohla. Myslíte že sa dá s tým ešte niečo robiť?

pribinak
28. júl 2022

Polícia? Mizno niekde v okoli kamery sú.

autor
28. júl 2022

@pribinak myslíte, že by to riešili? Skúsiť to môžem, muž sa mi smeje že jedine striehnuť na inzeráty na bazoši alebo že či v tom niekto nepríde cvičiť.

fadama
28. júl 2022

To by bola riadne hlúpa ísť v kradnutom cvičiť a na to isté miesto .🤔😃

ankare
28. júl 2022

Ja by som to riešila teda. A ešte k tomu, keď vieš, kedy sa to stalo a kto to bol. Držím palce!

pribinak
28. júl 2022

Ja by som to skúsila. Mna by štvalo, že má niekto nechutne okradol
Možno kradla aj inde a už sú nejaké hlásenia

luliu
28. júl 2022

Hlavne si to mala riešiť hneď na mieste, nie večer na MK 😉

lindous
28. júl 2022

Neviem ako veľké fitko to bolo, ale predpokladám, že za tú dobu sa prestriedalo v šatni viac ľudí, prípadne aj ak bude na zázname niekde z pred šatne na zázname len tá jedna pani, dokazovanie toho, že ti to z tej sprchy naozaj zobrala neviem či je možné, keďže tam kamery určite nie sú a je slovo proti slovu, že ti tam to oblečenie zmizlo... Fakt jediné čo aj mne napadlo je sledovať rôzne bazáre, či sa niekde neobjaví, ale aj keď ho tam nájdeš, môžeš predávajúcu akurát tak konfrontovať, neviem či si viac pomôžeš... Ale riešila by som to vo fitku, aby si tam na tú osobu dávali pozor resp. upozornili návštevníkov, že sa tam taká osoba pohybuje, aby sa "nepostrácali" ďalšie veci

vevesh
28. júl 2022

Ak to bolo relativne nove a drahe- podala by som podnet na policiu za poskodenie a aj vo fitku by som podala staznost (uviedla by som aj hodinu, vsak je nejaka karta na pipanie resp. Zoznam, kto v tom fitku v danu dobu bol spolu s fakturou/blokom), aby to riesili. A ak by nevedeli, nech si zlepsia "bezpecnostne opatrenia". Ten kusok papiera by mi za to stal, aby aj nabuduce si mala v com cvicit a nahodou to tiez nohy nedostalo....

alenamihal
29. júl 2022

VSAK ale recepcna musi vediet kto bol v ten cas vo fitku..ani na hlavnych dveroch nemaju kameru ??? hmmmmm ..ja by som neodisla do kym by neprisiel majitel a vybavil to !! upratovacka tam nebola ten cas ???? POdla mna to bude niekto z vnutra,kedze asi vedel ,ze si tam sama...neviem,ci chlap sa odvazil ist do zenskych satni...

autor
29. júl 2022

@luliu písala som, že som to riešila priamo na mieste, neviem čo som mala ešte viac urobiť, ale možete ma poučiť. Čo je zlé na tom sa tu večer poradiť?

betulinka1
29. júl 2022

Kontaktovala by som majitela fitka, verejne cez ich facebook a tym by mal aj reklamu. Akoze s tym nemozu nic robit, ked sa v ich fitku kradne. A ak nechcu dat zaznam, tak polícii ho musia dat.

mirka17
29. júl 2022

Asi tu máme nejakú zlodejku. ja som bola pred pár rokmi na krytej plavarni pasienky v BA, bola som tam s neterkou. Bolo leto ale pršalo, tak som ju zobrala na krytú plaváren. Bola som v 6 mesiaci s dvojičkami brucho ako svet. Už sme boli v šatniach, vybrala som si tehotensku bluzku zo skrinky, že sa idem prezliecť, ked ma zavolala neterka, že nevie spustiť fen, tak som sa dvihla a išla k nej, ked som sa vrátila ku skrinkam tak blúzky nikde. Prehladala som celú šatnu, sprchy, proste všetko a bluzky nebolo. Nechala som ju na lavičke pri skrinke. V tom čase tam boli iba 2 ženy, - registrovala som ich, ale vôbec som si ich nevšímala ako vyzerajú, boli spolu. Na recepcii mi nevedeli pomôcť, a pre nich to bolo vybavené. Tak im hovorím čo mam teda robiť, je leto prišla som tam iba v blúzke, to mam odísť domov iba v podprsenke? Tak sa nakoniec jedna dvihla a z pánskej šatni mi doniesla erárne oranžové tričko veľ. XXL že viac mi nemôžu pomôcť. Skoro ma drblo, nechápem kto sa zlakomil na tehotenskú bluzku, proste som bola šokovaná, pri tom som tam chodila roky plávať. Vyšla som z plavárne a utekala hned do obchodu si kupiť niečo dôstojnejšie, tričko som im išla vrátiť Doteraz ked si na to spomeniem, tak ma to vždy prekvapí.

barborachors
29. júl 2022

pokojne chod este raz takto, zopakujes scenár, ze veci nechas len tak... ale odsleduj si ju, ked to bude brat a rovno ju konfrontuj... ideálne so svedkom. Ja by som to takto urobila a taku hanbu by ešte nezazila. Inak, kto kradne raz, bude kradnúť zas 👍

victory7897
29. júl 2022

@mirka17 takisto keď sme boli s manželom na výlete,išli sme sa do jedného hotela okúpať,vybrala som veci zo skrinky ale medzitým som odbehla na wcko ,manžel do šatne prezliecť plavky a tričko mi zmizlo..obyčajne tričko za pár šupov ,aj keď som ho veľmi rada nosila ,nechápem komu chybalo..ľudia sú divný

mirka17
29. júl 2022

@victory7897 ale to musia byť profesionálky, vyslovene je to moment , sekunda kedy sa nepozeráš, a už je to fuč, musia mať dobré nervy, v prázdnej šatni ukradnúť tričko a s kľudom angličana odísť

julia_12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz