Odsávačka Conpol Babies Basic verzus Nuk Jolie

45zuzana0502
22. dec 2017

Dobry vecer mamicky..chystam sa kupit odsavacku mliecka a rozhodujem sa medzi conpol babies basic manualnou alebo nuk jolie tiez manual..viete mi poradit? Vase skusenosti?

katharines
22. dec 2017

Manualnu ti neodporucam. Ak bude treba odsavat dlhsie, bude to pre teba dost narocne. Jedna z najlepsich a velmi tichych je Medela Swing 2 fazova odsavacka. I ked drahsia, ale je velmi setrna aj ku prsnikom. A preco planujes odsavacku? Ved babo cakas az v marci.

lubkoalenka
22. dec 2017

Ak mozem poradit tak najlepsie odsavacky su od znacky Avent a noze byt aj manual ta je tiez super.

lubkoalenka
22. dec 2017

A este co viem tak znacka Medela sa dost kazi ale to ciem len od znamich mamiciek.

45zuzana0502
autor
22. dec 2017

@katharines jedneho drobca uz mame ..bude mat 3rocky..a prinom bolo kojenie katastrofalne..odsavacka mi vtedy velmi pomohla tak preto ju chcem kupit uz skor nech potom nestresujem

katharines
22. dec 2017

@lubkoalenka ak myslis Medela 1fazova, tak ano, pretoze sa tam rychlo moze dostat mlieko do strojceka, kedze flasa je napojena priamo. Avsak ta ani nie je dobra. Je hlucna a trha bradavky.

sivypegas
23. dec 2017

@lubkoalenka avent????to su haaburdy.

sivypegas
23. dec 2017

@45zuzana0502 mozno druhy bude ok,nekupuj,kupis akbude problem a inak najlepsie sa odsava rukami.

slamka555
23. dec 2017

@45zuzana0502 Ahoj zamna Tomee teepee ( tusim tak sa to pise :D ) mala som ju pri prvom a vo februari cakam druhe mimko tak zas pojdem do tejto ;) a tiez ju kupim radsej popredu ako potom zhanat ked uz bude babo na svete ;) .. pred 3rokmi sa nam ju podarilo kupit za cca 25 eur a boli knej a rozne doozy, aj cumel na flasku , par vloziek do podprs. + Noznicky zaoblene ktore pouzivame dodnes ;)

stormie
23. dec 2017

Ak planujes odsavat pravidelne tak urcite elektricku - za mna dvojitu (odsavas z dvoch prsnikov naraz) znacka Lansinoh

lubkoalenka
23. dec 2017

Ja som ju mala v nemocnici pozicanu nakolko mam dvojicky a ta je super

karkulka1
23. dec 2017

@lubkoalenka ja som mala elektrickú Medelu a používala som ju vyše 2 rokov a ani raz sa mi nepokazila a aj prsníky som mala OK.

lubka3232
23. dec 2017

mne sa osvedcila odsavacka uz v porodnici. ked prislo mlieko, tak to bolo na nezaplatenie. mala som najprv medelu, ta sa mi pokazila. potom som si kupila lansinoh a ta bola fajn. ale ja by som tiez sla do elektrickej, lebo s manualnou sa dosť nadreš