Odrastajúce gélové nechty

6. júl 2022

Odrasyaju mi uz gelove nechty. Mozem si ich nalakovat? Aby nebolo vidiet tak odrasty? Chcem si ich nechat vyrast

jjanulienka
6. júl 2022

Nebude lepšie to spilnikovat? Keďže je gel trochu hrubší ako lak nebude to dobre vyzerat

autor
6. júl 2022

@jjanulienka a spilnikovat to mam aj z vrchu uplne az do mojho nechta ci ako?

mariet24
6. júl 2022

Mne sa minule jeden zlomil, pilnikovala som ho opatrne celý zvrchu a keď už bola tá vrstva gélu taká tenučká tak sa mi pekne zlupla...

bajka16
6. júl 2022

Nenechávaj si ich vyrásť. Za prvé to bude bolestivé, a za druhé to nebude pekne. Stačí menší náraz a môžeš prísť aj o svoj vlastný necht. Veď sa to dá pekne zbrusit, aj takým lepším pilnikom. Zbrus gél úplne dole, až do typu. Ak sa ti typ neodlepi od nechtu, zabrus aj ten, zastrihni na dĺžku tvojich vlastných nechtov, ošetrí a nalakuj. ✔️

lindous
6. júl 2022

Ja som v dobe covidovej, keď sa mi nedalo navštíviť salón nechty postupne pilníkom skracovala a tiež som vždy spilníkovala aj prechod medzi gélovým a vlastným nechtom a prelakovala, fungovalo to pekne, odrástli mi bez toho, aby sa bolestivo zlomili (typy už som mala dávno odrastené), ale je to pracné spilníkovať, dnes keby som chcela dať preč nechty, tak proste idem na odstránenie 🙂