Odporučte tyčový vysávač

aduska1611
21. nov 2019

Ahojte , tie ktoré používate tyčový vysávač, ktorý by ste odporučili?? Oplatí sa kupovať?? Ďakujem za tipy

kittykat22
21. nov 2019

@aduska1611 skvela vec. Ale nekupuj si Dyson. Mame ho doma - a strasne. Namiesto vysavania rozmeta smeti 5m daleko a ked ho zastavim, tak ako je nadoba na smeti uplne hore, tak sa mi fajne vysypu opat na zem 😀

monro
21. nov 2019
korunka1
21. nov 2019

Bezva vec..kúp podľa financií, nech má rotačnú kefu a odnímateľný malý

blanblan
21. nov 2019

@kittykat22 skvela vec ale strasne, to je dobre!👍😀
podla mna tiez dobra vec a to mam len taky lacny nejaky ale vysava dobre aj sa lahko cisti, je lahky a prakticky na male priestory

somktosom84
21. nov 2019

@aduska1611 moja mama má nejaký electeolux,cca90e stal.ja plánujem kúpi Philips 3v1.

babi81
21. nov 2019

@kittykat22 chod reklamovat, lebo nas to nero i a mame ho uz 5rokov a nemenila by som

sheerryy
21. nov 2019

@aduska1611 ja by som išla do philipsu vysáva a zotiera zároveň a s tým že je tam aj malý ručný vysávač. ale je ich viacej druhov ja by som išla do tej najvyššej rady ako mám s ním skúsenosť a je to neskutočná vec síce stojí okolo 550€ ale povysáva aj nemožné.
momentálne má philips na niektoré typy výrobkov také že garancia vrátenia penazí s tým že výrobok testuješ dajme tomu 30dní a potom keď sa ti nepáči môžeš ho vrátíť a peniažky ti vrátia späť a domov ti pre to pošlú kuriéra.

fridi96
21. nov 2019

Super vec mame značku AEG 🙂

adelakom12
22. nov 2019

ja mam rada znacku Rowenta, ale nemame tycovy, ale vreckovy vysavac a je mega dobry.. ale ak tycovy, tak ti viem poradit len, zesi vyber z testov https://necenzurovane.sk/vysavace/ alebo sa riad podla nejakej kamosky, co ma tycovy, vychytaj chyby, co jej na nom vadia, vyber si taky, co ich nema :D :D

pupavocka101
24. nov 2019

baby je vela dat tri stovky za takyto vysavac? mam jeden vyhliadnuty, od philipsu, celkom sa mi paci, lebo vysava, vytiera a este aj sa da pouzit ako rucny vysavac, len neviem sa nejako z toho vymotat, ci ho kupit, ci ee, chcela by som to ako rodinny darcek, ze by sme to mali vsetci spolu, aj ked je mi jasne, ze detom to bude sum a fuk 😀 ale mne by to radost urobilo a muzovi myslim tiez, lebo ten je zatazeny na poriadok po zemi 😀

janina1127
25. nov 2019

Túto značku mám aj ja rada @adelakom12. Ale čo sa týka vysávačov a týchto vecí tak tam sa riadim skôr pomerom ceny a kvality 😉

sheerryy
25. nov 2019

@pupavocka101 no vysávače Philips do 300€ sú 2 rozdiel v nich je v batérii jeden má 18V tam je písaná vydrž 45min a ten drahší má 25V čo je vydrž batérie na jedno nabitie 60min 🙂

pupavocka101
26. nov 2019

@janina1127 mohla by si mi poradit ako na to? ako si to zvazit ci je fajn to co chcem? ten vysavac, co sa mi paci, to je asi novinka, teda teraz som ho videla aj v telke sa mi vidi viackrat 🙂

pupavocka101
26. nov 2019

@sheerryy jej dakujem, ze si mi napisala, tak ja som ratala cca tak tie tri stovky, len ked uz dam tolko za vysavac, tak aby ozaj bol dobry, aby bol spolahlivy, musim pozriet aj na tu bateriu v parametroch, mna velmi zaujalo to, ze je uz aj vysavac co je tri v jednom, takze to ma tak ohurilo a potom som dalej nejake tie blizsie info nekukala, som bola uzasnuta :D

veaaa
26. nov 2019

My mame gorenje, je super,ma aj led osvetlenie kt. Mi sposobuuje zavislost na vysavani 😛

veronika_1991
26. nov 2019

Baby a oproti klasickému vysávaču to uľahčí robotu? Mopuje kvalitne? My sme pozerali PHILIPS FC6904/01 SPEEDPRO MAX AQUA 3V1 a PHILIPS FC6728/01 SPEEDPRO AQUA 3V1... Ale rozmýšľam aj nad robotickým vysávačom s mopom. Buď taký alebo taký 🙂

pupavocka101
27. nov 2019

@veaaa to led osvetlenie po pravde aj mna zaujalo pri vysavacoch, lebo snad tak bude najlepsie vidiet, ze ci je vsetko ciste, ze by sa mi hadam nestalo, ze by som nieco obisla alebo tak, to vyzera velmi fajn, som rada, ze to tak nevnimam sama, ale aj ty :P

pupavocka101
27. nov 2019

@veronika_1991 ten druhy, co si pisala, ze ste pozerali, tak to je ten, co aj ja po nom pokukujem, ze by som ho chcela, len stale neviem som taka, ze najradsej by som bola keby mi napisal niekto kto ho ma, ze ci sa oplati 🙂

veronika_1991
27. nov 2019

@pupavocka101 my sme včera boli v obchode a nakoniec keď som si tento chytila do ruky, tak sa mi nepáčil, lebo to ťažisko má hore, tak je síce ľahší na váhu, ale pôsobil ťažšie... Rozprávali sme sa s predavačkou a hovorila, že keď chceme s mopom, tak skôr odporúča čo sa dajú dať do zásuvky, lebo pri nabíjacích sa často znižuje výkon po čase - mňa by to ani nenapadlo, muž sa na to pýtal... 🙂 Ukazovala nám Rowentu RY7557WH, že s tou sú dobré skúsenosti, a tiež ju má aj teta a chválila si ju, len má až 6kg, tak sa mi to zdalo ťažké do ruky a aj je dosť hlučný... Tak my sme sa nakoniec rozhodli, že kúpime irobot roombu a k tomu dokupime samostatne parný mop, celkom sa mi pozdáva Concept CP2000 2v1, ten má iba niečo cez 2kg 🙂 ...ja najradšej nakupujem cez web, ale tu je najlepšie vybehnúť do elektra a skúsiť si to vyskúšať, aspoň na váhu uvidíš ako sa Ti to bude pozdávať a tiež pozrieť si videá na YT 🙂

kakika007
27. nov 2019

Ja mam z tých lacnejších Sencor, stal do stovky, ale som s nim max spokijna. Ma aj malý ručný, aj podsvietenie, co je super ze vidno každú omrvinku ci prach

nicoli02
28. nov 2019

toto si aj ja myslím, že je najlepšie ísť na predajňu aby si vysávač videla, skúsila si ho chytiť a tak, aby si mala reálnu predstavu aj o hmotnosti 😉 dobré je si dať potom aj na predajni poradiť, že čo je lepšie aký pomer ceny a kvality a všetky takéto veci, ja by som niečo takéto len tak cez net nekupovala 😉

cherrystone
28. nov 2019

@aduska1611 tycovy vysavac super vec. ovela rychlejsie povysavam.. je lahky, skladny, ziadne kable. mame philips 3v1, ale teda uz by sme si ho nevybrali..okrem toho, ze je 2x v reklamacii, tak saci vykon nic extra, hoci ma aj turbo, po krajoch hlavice neberie a zmyvanie stoji za.. radsej mop so zmykanim. toto kym clovek rozoberie, da vysusit, zlozi.. nekonecny pribeh.

nicoli02
28. nov 2019

@cherrystone aký typ by si dnes volila? koľko si ty za tento dala? 🙂

pupavocka101
29. nov 2019

@veronika_1991 dakujem dakujem 🙂 pojdem to asi aj ja tak urobit, ze si pojdem kuk kde na akych predajniach ake tie vysavace maju a asi bude fakt lepsie aj chytit si, ked ja budem s nim chodit, ked ja budem vysavat a asi nikto iny u nas doma 😀 ja chcem tycovy, zatial si za tym stojim, uvidim ked pobeham predajne teda, dufam, ze budu predavaci ochotni 😀 a budu mat so mnou strpenie :P

cherrystone
30. nov 2019

@nicoli02 258e. vyberal ho manzel lebo ja som tvrdila, ze tycovy nepotrebujeme 😁 preto aktualny prehlad, aby som nieco mohla odporucit, zial, nemam. kazdopadne vsak tycovy vysavac ako taky je super vec.

monane
13. dec 2019

@pupavocka101 je to dobré, aj ja som tak kupovala, lebo pri tyčovom je tá váha podstatná, keď máš s ním behať po dome 🙂

continental
2. jan 2021

Ahojte kočky,idem ku vám s veľkou prosbou 🙏.Chcem si kúpiť tyčový vysávač,ale po mojej skúsenosti s ním -vôbec alebo málo ťahal.Špinky som s koberca musela dozametať metlou.Je nejaký druh tyčoveho vysávača, ktorý dobre ťahá? Máte nejaké skúsenosti vy?ja som mala Bosch- ale Bohu žiaľ už nie.Ďakujem

pupavocka101
6. jan 2021

@continental ahojky, nepozerala si ten, co som ja pisala? mam philips, sice bol drahsi, ale stoji za tie peniaze, ja nemozem kriveho slova nan povedat, rychlo a efektivne povysavam a to je najviac 🙂

lklapicova
3. feb 2021

@pupavocka101 ahoj, mba by zaujimalo, ci mate doma aj velky vysavac a ci ho pouzivate, alebo staci vysavanie s tym tycovym? Dakujem 🤗

pupavocka101
5. feb 2021

@lklapicova mat mame, ale pouzivame ho len sporadicky, napriklad ho vytiahnem, len ked chcem pavuciny pozberat, lebo tie hned beriem do vysavaca 😀 to by som s tym tycovym asi nedala, ale inak velmi malo, tento tycovy, co som pisala, tak mi vyhovuje po vsetkych strankach 🙂