Odporučte nejaký film.

katerina06
16. dec 2019

Vedeli by ste mi poradit nejaky dobry film? 🙂☺️ Na zanri vobec nezalezi ale uprednostnujem romanticky horor

korunka1
16. dec 2019

Romantický horor ? To aj také existuje

miadi
16. dec 2019

@korunka1 jasne ze existuje .. si na strednej zalubis sa na prvy pohlad do noveho poblednuteho chlapca. Do roka a do dna ste manzelia a hnet mas babo si upir a vase dieta mà za 3dni 6rokov a vsetci europski upiri vas chcu zabit... alebo sa zalubis do milionara ibaze ten ti musi dat po zadnici aby to klapalo...

h2
16. dec 2019

@miadi 😂😂😂

slavkacek
16. dec 2019

Takýto žáner neporadim 😄 ale z dobrých The King, polnočné rande, Yesterday...

lavender273
17. dec 2019

Romanticky horor? Ma napadol Titanic 🤣 romanticky bol a aj hororom bolo obsediet v kine a pozerat to dokonca.

miadi
17. dec 2019

@lavender273 ten koniec veru bol horror ved na to plavajuce drevo by sa zmestil aj on a este 2 činankovia keby sa trosku potlačili.

miadi
17. dec 2019

@katerina06 burlive vyšiny .. romanticky horror jeden z top. Frankenstein.. Mary Railly ( Julia Roberts a John Malkovich ako Dr Jakyll mr Hyde) vacsinou starsie filmy nic nove v tomto žanre ma nenapada.

juliet86
17. dec 2019

pride prejudice and zombies mas to co chces ;)

moonlight1210
17. dec 2019

@miadi tak fanusikovia sa s tym hrali a skusali a zistili, zeby sa s nimi oboma tie dvere potopili, keby na ne vyliehli obaja. Zas to nebola plt.
Ale inak ten film nemusim. Dlhy, predvidatelny (nemyslim to potopenie), z platna tecie uz po prvych 15. minutach med.

@katerina06 pozri si po nete zaner goticky horor. Tam najskor natrafis na tazku romantiku uprostred temnych sil.

lavender273
17. dec 2019

@miadi ako dodnes mam na Winslet nervy ze co sa trosku neposunula 🤣 chudak Leo

miriamik77
17. dec 2019

@miadi hehe, tak tvoja správa ma pobavila, super si to napísala😂😀

airaw
17. dec 2019

ready or not.. je tam svadba aj par bozkov aj par mrtvol 🙂

liliana363
17. dec 2019

Mne sa pacil Dracula neznama legenda, natocene 2014. Hra tam Luke Evan. Horory nemusim, ale toto ma zaujalo

zenazaba
17. dec 2019

Všetko najhoršie

marylinmary
19. dec 2019

Mne sa napriklad paci film na vine su hviezdy, ja mam rada take romanticke filmy 🙂

iren88
19. dec 2019

baby ja by som zase rada nejaké tipy na vianočné filmy, ak máte niečo obľubené, chcem si nahnať atmošku 🙂))