Odporučte mi vstavanú rúru

jasadaresa
12. máj 2021

Ahojte, poradte mi vstavanu ruru, cenovo stredna trieda, ale podmienka: biela. 🤔

anavipredam
12. máj 2021

@jasadaresa Veľmi široký pojem. Si dajte aj do googlu vstavaná rúra biela recenzie a niečo nájde. Prípadne skôr napíšte na modrú strechu. Ale išla by som osobne do značky siemens alebo bosch. Cena je podľa toho čo všetko obsahuje tá rúra aké programy.

anavipredam
12. máj 2021

@anavipredam a reálne čo z toho budete využívať.

kittykat22
12. máj 2021

@jasadaresa ahoj mam Bosh HBG34B520 a som velmi spokojna. Ma viac nastaveni, digitalne ovladatelna, moznost 3 casovacov, sklo je take, ze nikdy nie je horuce, tak sa nemusis bat, ze ti na to tapne dieta a popali sa. A tie kolieska - ci ako sa to vola, sa daju zatlacit ako gombicky - akoby zarovnat do panelu, takze ak mas male skvrna, tak urcite trubu nezapne. Je to obyc truba s viac funkciami. Ale ja som velmi spokojna. Mozem ti ju z vlastnej skusenosti doporucit.

jasadaresa
autor
12. máj 2021

Dakujem za.reakcie. No ono funkcie nie su vypovedna hodnota, aj teraz mam celkom modernu ruru "nabuchanu" funkciami, digitalnu, s push gombikmi, casovacom, atd. atd.. vyzera to vsetko velmi fajn, akurat ze zle pecie. Alebo mam vysoke naroky, neviem, ale kysnute a piskotove cesta vazne nevie dobre upiect a to ma aj ventilator... 🤷‍♀️

bubbinaa
13. máj 2021

@jasadaresa Mamina má túto https://www.planeo.sk/katalog/1112022-whirlpool... a je dobrá, akože ja tiež keď som vyberala, tak som pozerala parametre, aby mala toto hento a kadečo možné a mamina tá chcela len nejakú jednoduchú, nič komplikované a veľmi sa z nej teší. Také kysnuté moravské koláče jak svet robí 🙂

darinkaninka
13. máj 2021

@jasadaresa Skúšala si piecť bez ventilátora? Moja Elektrolux má tiež všetky tieto funkcie, ventilátor som pri piškóte skúsila len raz. Treba vyššiu teplotu, pieklo to o dosť dlhšie ako pri klasickom pečení a chýbal mi tam ten zlatistý nádych po upečení. Pečiem už len klasicky aj piškótové cesto aj kysnuté. Je krásne nadýchané a zlatisté. Ventilátor nepoužívam. Možno vôbec nič nepotrebuješ meniť.

jasadaresa
autor
14. máj 2021

@darinkaninka peciem vacsinou bez ventilatora. S nim sa mi cesto vysusi zvrchu ale vo vnutri sa nedopecie. Menit potrebujem len kvoli farbe 🙈 lebo menime kuchynu... tak ale nech nekupim zase blbost.

bubbinaa
2. jún 2021

@jasadaresa Ako šetriť nejako na rúre netreba, ale niektoré majú už kopu programov a neviem čoho všetkého, čo človek ani pri bežnom pečení pomaly nevyužije, preto aj moja mamka siahla kvázi po klasike 🙂

jasadaresa
autor
2. jún 2021

@bubbinaa nesetrili sme ani na tej, ktoru mam aktualne a predsa nie je dobra. Cena nezaruci kvalitu. Preto ma zaujimaju skusenosti a odporucania na znacku, s ktorou je viacnasobna spokojnost.

bubbinaa
2. jún 2021

@jasadaresa Áno veď ja rozumiem 🙂 U nás v rodine sme v pohode s whirlpool, čo sa týka takýchto spotrebičov, aj mamka má, aj ja od tejto značky, aj švagriná.

lianka123
2. jún 2021

@jasadaresa hlavne nie parnu, mam ju doma, je to blbost

jasadaresa
autor
3. jún 2021

@bubbinaa fakt? Prave w. sa vyhybam, kvoli recenziam, vraj posledne roky isli kvalitou strasne dole. Mozno este tie starsie typy mali kvalitne. Ale skoda, lebo dizajnovo ma lakaju, vedia ich pekne urobit. 🙂

jasadaresa
autor
3. jún 2021

@lianka123 a preco? Parne su teraz dost velky hit

lianka123
3. jún 2021

@jasadaresa lebo je to stale spinave, treba to cistit po kazdom pouziti a usadza savodny kamen. Nas stala skoro tisic euro a je to fakt blbost

bubbinaa
12. aug 2021

@jasadaresa Neviem akože, čo my máme skúsenosť tak dobrú ako som ti už písala, keby ju nemala mamka že neviem to z prvej ruky tak ti písať nebudem 🙂 A to aj iné veci tejto značky máme a dobré. Sú aj dizajnovo pekné to je fakt 🙂 Už si aj vybrala nejakú?

jasadaresa
autor
17. aug 2021

@bubbinaa zatial sme si nechali staru.. a kedze som teraz strasne sklamana zo susicky, ktoru mame pol roka 😭, tak uz pojdem len do overenych znaciek spotrebicov...